آخرین وضعیت مدارس مناطق سیل زده از زبان نماینده دشت آزادگان

به گزارش شیوا مارکت، رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس گفت: در اول مهر در اکثر نقاط، مدارس آماده حضور دانش آموزان خواهد بود اما در بعضی از روستاهای دشت آزادگان و هویزه هنوز کار تعمیر مدارس ادامه دارد.

آخرین وضعیت مدارس مناطق سیل زده از زبان نماینده دشت آزادگان

قاسم ساعدی در گفت وگو با خبرنگاران درباره میزان آمادگی مدارس در مناطق سیل زده خوزستان برای شروع سال تحصیلی، اعلام کرد: نوسازی مدارس در مناطق سیل زده حدود یک ماه و نیم است که شروع شده اما این امکان وجود دارد تا بعضی از مدارس تا سرانجام شهریور آماده نشوند.

وی در ادامه اظهار کرد: با توجه به پیشرفت کار در بعضی از مدارس تعمیری این احتمال وجود دارد که در نیمه مهرماه یا سرانجام مهر آماده گردد. بخش نوسازی، تاکنون زحمات زیادی کشیده است و تمام کوشش خود را به کار گرفته است اما کار مقداری دیر شروع شده است.

نماینده مردم دشت آزادگان در مجلس توضیح داد: در اول مهر در اکثر نقاط مدارس آماده حضور دانش آموزان خواهد بود اما در بعضی از روستاهای دشت آزادگان و هویزه هنوز کار تعمیری مدارس ادامه دارد. کار شبانه روزی در حال اجرا است و نهایتا تا سرانجام مهر به اتمام می رسد.

وی اضافه کرد: در مدارسی که کار تعمیری آن ها به احتمال زیاد تا نیمه مهرماه ادامه خواهد یافت به احتمال زیاد با تصمیم آموزش و پرورش استان و تایید وزارت آموزش و پرورش سال تحصیلی با دوماه تاخیر شروع خواهد شد چراکه در بعضی از روستاها که کار تعمیر مدارس ادامه دارد مکان مناسب دیگری برای برگزاری کلاس درس مدارس وجود ندارد.

baham1.ir: مجله باهام: با هم سفر کنیم

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 10463

به "آخرین وضعیت مدارس مناطق سیل زده از زبان نماینده دشت آزادگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین وضعیت مدارس مناطق سیل زده از زبان نماینده دشت آزادگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید