آزمایش داروی هیدروکسی کلروکین بر روی مبتلایان به ویروس کرونا

به گزارش شیوا مارکت، یورو نیوز/ انستیتوی مدیترانه ای بیماری های عفونی در فرانسه خلاصه ای از تحقیق جدید خود از آزمایش داروی هیدروکسی کلروکین بر روی مبتلایان به ویروس جدید کرونا را منتشر کرد.

آزمایش داروی هیدروکسی کلروکین بر روی مبتلایان به ویروس کرونا

دیدیه رائولت، رئیس این موسسه و دیگر متخصصان بیماری های عفونی در گزارش جدید خود نیز بر اثربخش بودن داروی هیدروکسی کلروکین بر روی بیماران مبتلا به کووید 19 تاکید نموده اند. این در حالی است که شیوه تحقیق آنها بار دیگر از سوی گروهی از پزشکان فرانسوی مورد انتقاد قرار گرفته است.

در گزارش انستیتوی مدیترانه ای بیماری های عفونی در شهر مارسی آمده است: ترکیب هیدروکسی کلروکین با آزیترومایسین اگر بلافاصله پس از تشخیص به بیمار تجویز گردد درمانی بی خطر و موثر برای کووید 19 خواهد بود. دیدیه رائولت که این روزها به دلیل دفاع تمام قد از تجویز کلروکین به بیماران مبتلا به نوع جدید ویروس کرونا به چهره ای شناخته شده در فرانسه تبدیل شده است روز پنجشنبه نسخه ای از گزارش تحقیق جدید خود و همکارانش را به امانوئل مارکون، رئیس جمهوری این کشور تحویل داد.

رئیس جمهوری فرانسه برای ملاقات با دیدیه رائولت و بازدید از انستیتوی مدیترانه ای بیماری های عفونی روز پنجشنبه به مارسی سفر کرد.

managore.ir: ایستگاه بازی: آشنایی با بازی های کامپیوتری و کنسول های بازی

منبع: همگردی
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 18683

به "آزمایش داروی هیدروکسی کلروکین بر روی مبتلایان به ویروس کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزمایش داروی هیدروکسی کلروکین بر روی مبتلایان به ویروس کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید