آ. ث میلان بار دیگر در خطر محرومیت از لیگ قهرمانان نهاده شد

به گزارش شیوا مارکت، تهران- خبرنگاران- بازرسان اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) باشگاه آ. ث میلان را به دلیل نقض احتاقتصادی و مجدد مقررات بازی جوانمردانه اقتصادی، به اتاق بازرسی این نهاد معرفی کردند.

آ. ث میلان بار دیگر در خطر محرومیت از لیگ قهرمانان نهاده شد

به گزارش خبرنگاران، خبرگزاری رویترز روز چهارشنبه نوشت: یوفا در بیانیه ای بیان کرد که تحقیقات صورت گرفته نشان می دهد که باشگاه میلان از انطباق با ملزومات تراز اقتصادی در فصل 2018 - 2019 به عنوان تازه ترین دوره نظارتی، ناکام مانده و پرونده این باشگاه به اتاق بازرسی ارجاع داده شده است.

براساس مقررات یوفا هر باشگاهی که بیشتر از درآمدهای خود هزینه کند، در خطر محرومیت های احتاقتصادی قرار خواهد گرفت که از جمله آنها می توان (در شرایط خاص) به محرومیت از حضور در رقابت های تحت راهنمایی یوفا اشاره نمود.

یوفا در بیانیه خود آورده است که ارجاع میلان به اتاق بازرسی با پرونده قبلی که علیه هفت دوره قهرمان رقابت های اروپایی مطرح و به سود آنها بسته شد، هیچ گونه ارتباطی ندارد.

میلان در جریان آن پرونده به مدت یک فصل از حضور در رقابت های اروپایی محروم شد اما پس از درخواست استیناف این باشگاه، دادگاه حکمیت ورزش (کاس) حکم یوفا را لغو و تایید کرد که میلانی ها درآمدها و هزینه های خود را پس از تغییر مالک بهبود بخشیده اند.

آنها در ادامه پیروز به حضور در رقابت های فصل جاری لیگ اروپا شده که البته در مرحله گروهی از گردونه تورنمنت کنار رفتند و در همین بین کاس از یوفا خواست تا به جای محرومیت مذکور مجازاتی جایگزین برای میلان بیابد.

میلان در حال حاضر در رتبه چهارم جدول رده بندی سری آ جای دارد؛ جایی که آخرین رتبه برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا محسوب می گردد.

ورزشی**3991**9129

baham1.ir: مجله باهام: با هم سفر کنیم

منبع: ایرنا
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 4828

به "آ. ث میلان بار دیگر در خطر محرومیت از لیگ قهرمانان نهاده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آ. ث میلان بار دیگر در خطر محرومیت از لیگ قهرمانان نهاده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید