اخذ مجوز برای طرح هایی که تاب آوری بیشتری در صنعت دارند

به گزارش شیوا مارکت، تهران (پانا) - معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی با اشاره به تدوین نقشه راه توسعه صنعت می گوید قطار توسعه صنعت پتروشیمی ایران با شتاب در حال حرکت است و طرح هایی باید اجرایی شوند که تاب آوری بیشتری در صنعت دارند.

اخذ مجوز برای طرح هایی که تاب آوری بیشتری در صنعت دارند

به گزارش شرکت ملی صنایع پتروشیمی، بهزاد محمدی در آئین تکریم و معارفه مدیر سرمایه گذاری و رئیس کل امور بین الملل شرکت ملی صنایع پتروشیمی که با حضور اعضای هیئت مدیره این شرکت و نیز تعدادی از مدیران ارشد برگزار گردید، گفت: قطار توسعه صنعت پتروشیمی ایران با شتاب در حال حرکت است و افزون بر بهره برداری از چند طرح پتروشیمی تا سرانجام سال، فرایند راه اندازی طرح ها در سال های آینده تداوم می یابد.

وی اضافه کرد: صدور مجوزهای جدید برای طرح های توسعه ای صنعت پتروشیمی در جهت توسعه خود فقط با در نظر دریافت سه الزام توسعه متوازن، هوشمند و پایدار انجام می گردد و طرح هایی مجوز خواهند گرفت که قابلیت اجرا داشته باشند. طرح هایی باید اجرایی شوند که تاب آوری بیشتری در صنعت دارند.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ادامه داد: تعداد زیادی طرح که دارای مجوز هستند متأسفانه هیچ گونه فعالیتی در ساخت ندارند و در آینده مجوزها با در نظر دریافت همه شرایط صادر می گردد.

محمدی با بیان اینکه امور سرمایه گذاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی پنجره امید برای سرمایه گذاران است، گفت: این واحد و نیز امور بین الملل به دلیل نوع فعالیت خود نقشی بسیار مهم و تأثیرگذار در توسعه صنعت پتروشیمی دارند و سرمایه گذارانی که به شرکت ملی صنایع پتروشیمی مراجعه می نمایند باید پس از مراجعه به این شرکت با حمایت و انگیزه فعالیت خود را انجام دهند.

وی ادامه داد: نقشه راه توسعه صنعت از بالادست تا بخش های پایین دستی تدوین شده است و امروز پتروشیمی همسو با اهداف برنامه ریزی شده خود به سوی توسعه متوازن و نیز تحقق طرح های پیشران حرکت می نماید.

کشتی کروز: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس ها

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 10 شهریور 1400 بروزرسانی: 10 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 25615

به "اخذ مجوز برای طرح هایی که تاب آوری بیشتری در صنعت دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخذ مجوز برای طرح هایی که تاب آوری بیشتری در صنعت دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید