استاندار چهارمحال و بختیاری:دستگاه های اجرایی نتایج اقدامات پژوهشی خود را اعلام نمایند

به گزارش شیوا مارکت، استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به نقش محوری پژوهش گفت: دستگاه های اجرایی استان که اقدامات پژوهشی خود را به کارگروه اجتماعی اعلام نکنند، از اختصاص اعتبارات پژوهشی محروم می شوند.

استاندار چهارمحال و بختیاری:دستگاه های اجرایی نتایج اقدامات پژوهشی خود را اعلام نمایند

به گزارش هشمهری آنلاین به نقل از ایرنا، اقبال عباسی در سومین کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت زنان و خانواده چهارمحال و بختیاری تاکید نمود: انجام فعالیت های پژوهشی بر روی اولویت های استان به خصوص در حوزه خشونت مورد توجه قرار گیرد.

وی اضافه کرد: با مسوولان دستگاه های اجرایی سهل انگار در حوزه جذب اعتبارات پژوهشی برخورد می گردد.

عباسی توضیح داد: اولویت بندی پژوهش های مورد احتیاج در حوزه اجتماعی، فرهنگی، سلامت زنان و خانواده چهارمحال و بختیاری جزو برنامه های اولویت دار مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط در استان قرار گیرد.

وی یادآور شد: همکاری چند جانبه دستگاه های اجرایی، دانشگاه ها، سازمان های مردم نهاد (سمن ها) و فعالان بخش خصوصی چهارمحال و بختیاری برای انجام فعالیت های پژوهشی در حوزه اجتماعی، فرهنگی، سلامت زنان و خانواده استان ضرورت دارد.

عباسی گفت: بهره مندی از نتایج و یافته های طرح های علمی دانشگاهی نقش اثرگذاری در کاهش ضعف ها و تقویت ظرفیت های اجتماعی، فرهنگی، سلامت زنان و خانواده ایفا می نماید.

هم اکنون طرح های مختلف پژوهشی در چهارمحال و بختیاری از سوی دستگاه های اجرایی در حال اجراست و هر ساله نیز در قالب هفته پژوهش این پژوهش ها در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است.

safariro.ir: سافاری رو: گردش و تفریح در سافاری های جهان

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 14553

به "استاندار چهارمحال و بختیاری:دستگاه های اجرایی نتایج اقدامات پژوهشی خود را اعلام نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استاندار چهارمحال و بختیاری:دستگاه های اجرایی نتایج اقدامات پژوهشی خود را اعلام نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید