استقلال بهترین تیم ایران است، شکست تراکتور می توانست سنگین تر باشد

به گزارش شیوا مارکت، اکبر کارگرجم در مصاحبه با خبرنگاران گفت: شاید وقتی استقلال در تبریز گل خورد خیلی ها کار این تیم را در آن بازی تمام شده دانستند و حتی منتظر گلهای بعدی تراکتور بودند. اما تیمی که شخصیت برد پیدا می نماید، می تواند در چنین بازی بزرگی کامبک کند.

استقلال بهترین تیم ایران است، شکست تراکتور می توانست سنگین تر باشد

کاپیتان پیشین آبی پوشان بیان داشت: این یکی از بهترین بازیهای استقلال در چند سال اخیر بود. آنها توانستند تیمی بسیار خوب مثل تراکتور را با آن همه ستاره میلیاردی و در حضور ده ها هزار تماشاگر خوب این تیم شکست دهند و همه اینها باعث می گردد تا ارزش پیروزی آبی پوشان بیشتر گردد.

کارگرجم توضیح داد: حالا باید گفت این تیم بوی قهرمانی می دهد. انتظار از استقلال به درستی بالا رفته و ما می توانیم در هفته آینده هم شاهد پیروزی با ارزش دیگری از این تیم برابر صنعت نفت باشیم.

مدافع پیشین آبی پوشان گفت: هفته هاست استقلال بهترین فوتبال را بازی می نماید. آنها تماشاگر پسند، زیبا، تاکتیکی شناور بازی می نمایند و این فوتبال خوب و زیبا وقتی با نتیجه گیری توام می گردد، این تیم را تبدیل به بهترین تیم ایران نموده است.

وی اضافه نمود: بازی را همه دیدند و باید گفت استقلال نه تنها شایسته این پیروزی بود، بلکه اگر قدری خوش شانس تر بود و یا بهتر بگویم اگر رشید مظاهری در اوج خودش قرار نداشت، این شکست برای تراکتور می توانست به مراتب سنگین تر هم باشد.

تور فرانسه: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 13070

به "استقلال بهترین تیم ایران است، شکست تراکتور می توانست سنگین تر باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال بهترین تیم ایران است، شکست تراکتور می توانست سنگین تر باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید