اسماعیل بواشه از حضور در انتخابات هیات فوتبال هرمزگان انصراف داد

به گزارش شیوا مارکت، خبرنگاران/هرمزگان اسماعیل بواشه با ارسال متنی به خبرگزاری خبرنگاران از حضور در انتخابات هیات فوتبال استان هرمزگان انصراف داد.

اسماعیل بواشه از حضور در انتخابات هیات فوتبال هرمزگان انصراف داد

در متن این استعفا آمده است:

همانگونه که مستحضرید فوتبال هرمزگان طی سالهای اخیر با بی مهری مسئولین امر و حواشی پیرامون آن رو به افول و سقوط نهاد به گونه ای که امروز هرمزگان هیچ صندلیی حتی در لیگ دسته یک فوتبال کشور ندارد و تنها نماینده هرمزگان در لیگ دسته دو با مسائل عدیده دست به گریبان است. لذا انتخابات رئیس هیات فوتبال استان فرصت مقتنمی برای همه دلسوزان این رشته ورزشی شد ، تا فوتبال هرمزگان را از چنگ سیاست زدگی و نگاه منفعت طلبانه به ورزش پر هوادار فوتبال برهانند.

اینجانب بر همین اساس و به پشتوانه سالها حضور بعنوان بازیکن و سپس قائم مقام باشگاه در تیم فوتبال نخل بندرعباس ، مربیگری فوتبال و ریاست هیات کوهنوردی و صعود های ورزشی استان که ثمره آن کسب افتخارات متعدد بنام هرمزگان بود ، ضمن نگرانی از آینده رو به افول فوتبال هرمزگان، با مشورت جمعی از پیشکسوتان ، مربیان و مدیران باشگاهای فوتبال از شهرهای مختلف استان، با تدوین برنامه جامعی شامل شناسایی نقاط ضعف ، قوت و راه کارهای عملی ارتقا صندلی فوتبال هرمزگان، تصمیم به ورود به عرصه انتخابات هیات فوتبال گرفتم.

لذا با اعتقاد به شنیدن نظرات همه دیدگاههای موافق و مخالف، در طی مدت اعلام کاندیداتوری نشست های متعددی با سایر عزیزان کاندیداها برگزار و با برنامه های هریک از آنان آشنا شدم. امیدوار به این مهم که در صورت همدلی و وحدت در جامعه ورزشی و تجمیع این برنامه ها ، آینده روشنی در انتظار فوتبال استان خواهد بود.

لذا با تاکید مجدد بر اینکه از اولین روز کاندیداتوری نیتی جز ایجاد وحدت و همدلی ، توسعه و پیشرفت فوتبال نداشته ام و به جهت جلوگیری از پراکندکی آرا، و انتخاب قاطع گزینه اصلح بعنوان ریاست آینده هیات فوتبال استان، اینجانب انصراف خود را از کاندیداتوری انتخاب ریاست هیات فوتبال اعلام می نمایم.

در سرانجام ضمن تشکر از همه دوستان، پیشکسوتان، فوتبالیست ها، مربیان و مدیران تیم های فوتبال ورزشی استان که با بذل عنایت و محبت خود اینجانب را به کاندیداتوری انتخاب ریاست هیات فوتبال استان دعوت و همراهی نمودند ، متعهد می گردم در ارائه برنامه تدوین شده و اجرای آن که حاصل نظرات کارشناسی شما عزیزان بوده است، با ریاست آینده هیات فوتبال نهایت همکاری را بنمایم.

کشتی کروز: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس ها

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 25061

به "اسماعیل بواشه از حضور در انتخابات هیات فوتبال هرمزگان انصراف داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسماعیل بواشه از حضور در انتخابات هیات فوتبال هرمزگان انصراف داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید