اظهارات مصلح تکلیف پرونده بازی پرسپولیس - سپاهان را روشن کرد

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران و به نقل از باشگاه پرسپولیس، حسین قدوسی با اشاره به صحبت های شایان مصلح اظهار کرد: مستندات زیادی وجود داشت. تابش صراحتاً گفت که تا ساعت 15:30 دنبال لغو بازی بودیم. داوران هم تا ساعت 17:20 در ورزشگاه بودند ولی سپاهان با وجود اینکه 16:20 به ورزشگاه رسیده بود لیستی به ناظر بازی ارائه نداد. ادعاهای زیادی مطرح شد که کذب بود و تناقضات زیادی داشت.

اظهارات مصلح تکلیف پرونده بازی پرسپولیس - سپاهان را روشن کرد

او ادامه داد: حالا شایان مصلح گفته که به خاطر اعتراض هواداران به جمع بندی رسیدیم به استادیوم نرویم. بعد از آنکه تصمیم گرفته شد به استادیوم برویم یگان ویژه راه را باز کرد. بعد از آن بخاطر اتفاقاتی که افتاد هم قسم شدیم که بازی نکنیم.

اکنون دیگر همه چیز روشن است. سپاهان قبل از بازی برخلاف دیگر تیم ها به برگزاری بازی بدون تماشاگر اعتراض کرد و حتی اتهاماتی تند به پرسپولیس زده شد و هنوز هم این اتهامات واهی و تند تکرار می شود.

قدوسی گفت: آیا بررسی می شود این ادعاها تا چه حد منجر به تحریک تماشاگران سپاهان شده؟ آیا با این اتهام زنی ها که چنین جوی ایجاد کرد نباید برخورد شود؟

همچنین آیا بررسی می شود که اعضای تیم و کادر فنی سپاهان روز بازی تلاشی کردند که هواداران خود را متقاعد کنند تا تیم بازی کند یا خیر. آیا باشگاه سپاهان نباید اعلام می کرد این تصمیم کلان بخاطر جلوگیری از شیوع کرونا برای دیگر تیم های ایرانی هم اتخاذ شده و در اروپا هم بازی های زیادی بدون تماشاگر برگزار شده؟

او در پایان گفت: حال با این اظهارات صریح مصلح، کذب بودن ادعاهای برخی مسؤولان و مربیان سپاهان آشکار شد که می گفتند ما می خواستیم بازی کنیم در حالی که مصلح گفته بعد از ورود یگان ویژه و باز شدن جهت هم همقسم شدیم بازی نکنیم. همچنین اکنون ادعاهای انصاری فرد، پیروانی، گل محمدی، سهیل مهدی، جلال و مسعود مرادی و فرمانده انتظامی اصفهان که گفتند سپاهان اراده ای برای بازی کردن نداشت هم ثابت شد.

sloblag.com: مجله سلو بلاگ: مجله تفریحی سرگرمی خبری سلو

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 16456

به "اظهارات مصلح تکلیف پرونده بازی پرسپولیس - سپاهان را روشن کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهارات مصلح تکلیف پرونده بازی پرسپولیس - سپاهان را روشن کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید