اظهارنظر نایب قهرمانان کانوی زنان جوانان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا

به گزارش شیوا مارکت، تیم کانوی زنان جوانان ایران موفق شد در مسابقات قهرمانی آسیا بر سکوی دوم قرار بگیرد.

اظهارنظر نایب قهرمانان کانوی زنان جوانان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، اولین دوره مسابقات اسلالوم قهرمانی زیر 23 سال و جوانان آسیا در رودخانه کرج در حال برگزاری است. این رقابت ها امروز با برگزاری مسابقات تیمی دنبال خواهد شد. قایقرانان در 7 ماده کایاک و کانو در بخش بانوان و آقایان، زیر 23 سال و جوانان به مصاف حریفان رفتند. در کانو بانوان زیر 23 سال نمایندگان تایلند اول، نمایندگان کشورمان با ترکیب یاسمن رضا سلطانی، جهان محمدی و فائزه روناسی در رده دوم و نمایندگان هند سوم شدند.

جهان محمدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در خصوص این مسابقات گفت: سطح مسابقات بالا بود و خداراشکر در بخش تیمی نتیجه خوبی گرفتیم. اگر اعزام ما به کشور دیگری بود مطمئنا این تعداد قایقران از ایران اعزام نمی شدند اما با میزبانی ایران، تیم کامل اعزام شد.

یاسمن رضا سلطانی نیز در خصوص این مسابقات یادآور شد: در بخش تیمی به مدال نقره رسیدیم و باید در بخش انفرادی هم برای کسب بهترین مدال کوشش کنیم. در اسلالوم کشورهای شرق آسیا قدرتمند هستند و همین امر باعث شد تا با حضور این تیم ها سطح مسابقات بالا باشد.

ملی پوش کشورمان در خصوص میزبانی ایران گفت: میزبانی ایران خیلی خوب بود. زمان کمی برای برگزاری مسابقات داشتند اما کار با بهترین شرایط انجام شد.

فائژه روناسی نیز در ادامه در خصوص سطح مسابقات اسلالوم زیر 23 قهرمانی آسیا به خبرنگار خبرنگاران، گفت: سطح مسابقات بالا بود و خوشبختانه در بخش کانوی تیمی زیر 23 به مدال نقره رسیدیم.

وی در ادامه اضافه کرد: با توجه به اینکه اردوهای پی در پی و مدام داشتیم، توانستیم آمادگی کامل داشته باشیم. برای مسابقات سطح آب بالا بود و باید برای مسابقات قهرمانی آسیا شرایط همین طور باشد و ما هم در همین آب تمرین نموده بودیم و مسئله ای نداشتیم.

safariro.ir: سافاری رو: گردش و تفریح در سافاری های جهان

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 1679

به "اظهارنظر نایب قهرمانان کانوی زنان جوانان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهارنظر نایب قهرمانان کانوی زنان جوانان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید