اعتراض هزاران انگلیسی به محدودیت های قرنطینه

به گزارش شیوا مارکت، هزاران تن از معترضان به قرنطینه و محدودیت های کرونایی در انگلیس روز شنبه 8 شهریور 1399 به رغم دستورالعمل های بهداشتی و هشدار پلیس این کشور در خیابان های لندن دست به تظاهرات زدند.

اعتراض هزاران انگلیسی به محدودیت های قرنطینه

با ما همراه باشید و درباره بانکداری کانادا بیشتر بدانید.

به گزارش ایرنا، شرکت نمایندگان در این حرکت اعتراضی که هم زمان با تظاهرات مشابه در برلین در حال برگزاری است، با سردادن شعار هایی ویروس کرونا را فریبکاری سیاسی خوانده و دولت محافظه کار بوریس جانسون را دروغگو خطاب می نمایند.

آن ها همچنین شعارنوشته هایی را حمل نموده که روی بعضی از آن ها نوشته شده نه به قرنطینه و نه به واکسیناسیون. تعدادی از معترضان نیز پارچه نوشته هایی را حمل می نمایند که روی آن ها نوشته است؛ ویروس کرونا متعلق به 36 سال پیش است.

افراد حاضر در تظاهرات امروز، بدون رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک صورت، پس از تجمع در میدان مشهور ترافلگار به سمت خیابان های مرکزی شهر لندن در حال راهپیمایی هستند.

قرار است پیرس کوربین برادر رهبر پیشین حزب مخالف دولت انگلیس که تا به امروز چندین بار در تظاهرات ضد کرونایی در هفته های اخیر دستگیر شده، سخنرانی کند. همچنین گفته می گردد شماری از پزشکان و پرستاران ارشد نظام درمانی انگلیس درباره آنچه سیاست تبلیغاتی کروناهراسی دولت خوانده می گردد افشاگری خواهند کرد.

در این حرکت اعتراضی، اقشار مختلف مردم، گروه ها و نهاد های مدافع حقوق بشر و اعضای اتحادیه های صنفی حضور دارند.

معترضان در حالی دوشادوش یکدیگر در حال راهپیمایی هستند که دولت انگلیس برای مهار شیوع کرونا در این کشور مجازات سنگینی را برای برگزارنمایندگان گردهمایی های بدون مجوز وضع نموده است.

بر اساس بیانیه وزارت کشور انگلیس، هرگونه مراسمی که با حضور بیش از 30 شرکت نماینده برگزار گردد 10 هزار پوند و افراد حاضر تا 3 هزار پوند جریمه می شوند.

وزارت کشور انگلیس اختیارات پلیس را برای اجرای قوانین تنبیهی افزایش داده است.

بنابر اعلام پلیس، 4 هزار و 500 مامور شامل نیرو های کمکی از دیگر نقاط انگلیس برای مدیریت تظاهرات ایام تعطیلات انتها هفته در پایتخت مستقر شده اند.

بر اساس این گزارش، گروه قیام علیه انقراض که در سال های اخیر چندین تظاهرات اعتراضی و فلج نماینده در لندن برگزار نموده نیز میخواهد تا بار دیگر مکان های پر رفت وآمد شهر را مسدود نموده و تحصن نمایند.

وزیر بهداشت انگلیس در تبادل نظر با نشریه تایمز چاپ لندن که امروز (شنبه) منتشر شد نسبت به احتمال برقراری دوباره محدودیت های کامل قرنطینه بر اثر افزایش آمار ابتلا به کرونا هشدار داده است.

منبع: فرارو
انتشار: 22 مهر 1399 بروزرسانی: 22 مهر 1399 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 22749

به "اعتراض هزاران انگلیسی به محدودیت های قرنطینه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض هزاران انگلیسی به محدودیت های قرنطینه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید