اعلام آرای انضباطی لیگ برتر فوتسال و محرومیت دستیار شمسایی

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم گیتی پسند اصفهان و فرش آرا مشهد از سری رقابتهای لیگ برتر فوتسال 9 اردیبهشت ماه در اصفهان برگزار گشت و از سوی هر دو تیم تخلفاتی صورت گرفت. بر این اساس کمیته انضباطی آرای این دیدار را به شرح زیر اظهار داشت:

اعلام آرای انضباطی لیگ برتر فوتسال و محرومیت دستیار شمسایی

* حمید مشیری، مربی گیتی پسند به دلیل اعتراض به داوری که منجر به اخراج و تکرار تخلف از روی سکوها به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم و مبلغ 60 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (قابل تجدید نظر)

* احد شمس، یکی از عوامل اجرایی تیم گیتی پسند به دلیل اهانت به مقامات رسمی مسابقه به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم و حضور در محل برگزاری مسابقات تیم مربوطه و پرداخت مبلغ 60 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (قابل تجدیدنظر)

* تیم گیتی پسند به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و حضور غیرمجاز تماشاگر در سالن به پرداخت مبلغ 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (قطعی)

* هواکشیان سرپرست تیم گیتی پسند به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه (داور) به توبیخ کتبی و درج در پرونده محکوم شد. (قطعی)

* تیم فرش آرا به دلیل ترک زمین مسابقه به عنوان اعتراض که سبب وقفه در ادامه مسابقه شد و اعتراض تیمی به داور و سوء رفتار تیمی به پرداخت مبلغ 70 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (قطعی)

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 خرداد 1400 بروزرسانی: 25 خرداد 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 29472

به "اعلام آرای انضباطی لیگ برتر فوتسال و محرومیت دستیار شمسایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام آرای انضباطی لیگ برتر فوتسال و محرومیت دستیار شمسایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید