افزایش کارایی موتور محصولات ایران خودرو با گیربکس شش سرعته

به گزارش شیوا مارکت، مدیر عامل شرکت متالوژی پودر مشهد از توسعه و تجهیز خطوط توپی گیربکس شش سرعته دراین شرکت خبرداد و گفت : ظرفیت فراوری درسال اول ، 25 هزار عدد از این قطعه است و درسال دوم قابل افزایش به 200 هزار عدد خواهد رسید

افزایش کارایی موتور محصولات ایران خودرو با گیربکس شش سرعته

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از مردم سالاری آنلاین، علیرضا عشقی استفاده از ظرفیت جوانان متخصص کشور یکی از نقاط قوت شرکت صنعتی نیرو محرکه به عنوان گیربکس ساز گروه صنعتی ایران خودرو است که سبب شده تا انگیزه مضاعفی برای فراوری کنندگان داخلی کشور ایجاد گردد و همین موضوع صرفه جویی ارزی قابل توجهی را به دنبال دارد . .

عشقی توضیح داد : همین انگیزه سسب سرمایه گذاری برای توسعه خطوط فراوری درشرکت متالوژی پودر مشهد شده است . این شرکت دانش فنی متالوژی پودر را در اختیاردارد و جزو معدود شرکت هایی است که توان فراوری تمام قطعات فلزی ممکن به روش متالوژی پودر را دارد ، به طوری که 95 درصد از فراوری ات این شرکت درقطعات خودرو به کارمی رود .

وی با بیان این که آمادگی کاملی برای تامین و فراوری توپی های مورد احتیاج گیربکس شش سرعته نیرو محرکه وجود دارد ، آزمایشگاه های کنترل کیفیت شرکت متا لوژی پودر مشهد را به عنوان آزمایشگاه مرجع سازمان ملی استاندارد ایران دانست ، گفت : این قطعه براساس استاندارد های روز مورد درخواست و احتیاج ایران خودرو فراوری می گردد .

عشقی تاکید نمود : اقدامات اجرا شده شرکت متالوژری پودرمشهد در سه سال گذشته به ویژه درفراوری قطعات موتور های TU5 ، TU3 و EF7 نشان از کاهش وابستگی و استفاده از توان داخلی است . این شرکت با وجود تمام محدودیت ها ، بحران ها و تحریم های موجود ، آمادگی طراحی وفراوری قطعاتی که با متالوژی پودری فراوری می گردد را داراست .

عشقی به مسائل موجود درحوزه قطعه سازی اشاره نمود و گفت : شرایط کنونی و کمبود نقدینگی می تواند بر اشتغال زایی ، فراوری و خود کفایی تاثیر بگذارد و ضروری است ، دولت حمایت های جدید از شرکت های دانش بنیان داشته باشد.

چین: چین: سفر به کشور پهناور و باستانی، پکن، شانگهای ،گوانجو و هانگزو

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 24975

به "افزایش کارایی موتور محصولات ایران خودرو با گیربکس شش سرعته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش کارایی موتور محصولات ایران خودرو با گیربکس شش سرعته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید