اماکن عمومی سرپوشیده مرکز نشر گسترده ویروس هستند ، کرونا می تواند جهش کند

به گزارش شیوا مارکت، خبرنگاران/بوشهر رئیس اتاق اصناف مرکز استان بوشهر ضمن تقدیر از کسبه و بازاریان بوشهر که در هفته های اخیر واحدهای صنفی خود را تعطیل نموده بودند، گفت: از متصدیان عزیز واحدهای صنفی می خواهیم که مجددا واحدهای صنفی خود را تعطیل نموده و مانع ازدحام جمعیت در بازار شوند.

اماکن عمومی سرپوشیده مرکز نشر گسترده ویروس هستند ، کرونا می تواند جهش کند

مصطفی گراشی با بیان اینکه بازاریان با عدم بازگشایی واحدهای صنفی خود مانع حمله گسترده ویروس کرونا به هم استانی های خود شوند، ادامه داد: از سخنرانی دیروز رییس جمهور محترم در سطح جامعه این گونه برداشت شد که واحدهای صنفی باید بازگشایی نمایند اما سخنان کارشناسی مدیران بهداشت استان حاکی از آن است که شرایط کرونا می تواند در استان بوشهر جهش نموده و تعداد زیادی از هم استانی ها را درگیر این بیماری کند.

وی بیان کرد: از همکاران عزیزم می خواهم که با ازخودگذشتگی باعث قطع زنجیره انتقال این بیماری شوند.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان بوشهر خطاب به مردم هم گفت: زمان خرید در طول سال بسیار زیاد است، اتاق اصناف مرکز استان با متصدیان مدیریت شهری در حال رایزنی برای برپایی بزرگترین جشنواره فروش و جشن های گسترده در بازار بعد از فروکش کردن کرونا است به همین دلیل از شما عزیزان می خواهم خرید خود را در زمان برپایی آن جشنواره انجام دهید.

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف مرکز استان بوشهر، گراشی تاکید نمود: از آنجا که اماکن عمومی سرپوشیده از جمله مراکز نشر گسترده ویروس کرونا هستند همچنان از بازاریان عزیزی که در مجتمع های تجاری فعالیت می نمایند درخواست دارم که فعالیت صنفی خود را به حالت تعطیل درآورند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تاکید نمود: از متصدیان محترم واحدهای صنفی که مایحتاج ضروری مردم را تامین می نمایند هم درخواست می کنیم که با رعایت کامل موازین بهداشتی اقدام به کار و کسب نمایند.

این مسئول توضیح داد: از اعضای اتحادیه های محترم طلا و جواهر و مشاورین املاک که بعد از اعلام بازگشایی بازار اعلام کردند همچنان واحدهای صنفی خود را بازگشایی نمی نمایند تا ویروس کرونا در جامعه بیشتر منتشر نشود تشکر می کنم.

baham1.ir: مجله باهام: با هم سفر کنیم

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 17358

به "اماکن عمومی سرپوشیده مرکز نشر گسترده ویروس هستند ، کرونا می تواند جهش کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اماکن عمومی سرپوشیده مرکز نشر گسترده ویروس هستند ، کرونا می تواند جهش کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید