امید نمازی: تجربه مربیگری من بیشتر از مجیدی است، ادعای ماجدی کذب محض است

به گزارش شیوا مارکت، مربی سابق تیم ملی فوتبال ایران به اظهارات دستیار فرهاد مجیدی مبنی بر اینکه او نمازی را نمی شناخت واکنش نشان داد و تاکید کرد که مجیدی به دنبال همکاری با او بود.

امید نمازی: تجربه مربیگری من بیشتر از مجیدی است، ادعای ماجدی کذب محض است

امید نمازی در گفت وگو با خبرنگاران، درباره ادعای فرشاد ماجدی مبنی بر این که فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی تیم ملی امید امید نمازی را نمی شناخت و سکوت فدراسیون درباره این که او در اردوی ازبکستان به مجیدی تحمیل نشده است، گفت: به گذشته که نگاه کنیم، مصاحبه های فرهاد مجیدی را خواهید دید که او گفته خودم درخواست کردم ایشان (نمازی) در کنار من باشد. این موضوع در آرشیو گفت وگوهای مجیدی موجود است.

او خاطرنشان کرد: اگر ماجدی گفته که مجیدی من را نمی شناخت، شاید به خاطر مسائل فنی است که او شناخت کاملی از من نداشته است. من قبل از صحبت با مجیدی، صحبت هایی با کمیته فنی فدراسیون فوتبال داشتم و سمت مربیگری تیم ملی امید به من پیشنهاد شد. با توجه به این که با دستیاران خارجی مجید موافقت نشده بود، من را به او پیشنهاد کردند و او گفت وگویی با من داشت و خواهش کرد که من در کنارش باشم. نمی دانم منظور ماجدی چه بود.

این مربی ایرانی شاغل در آمریکا در واکنش به این که چرا مجیدی در مصاحبه اخیرش هیچ نامی از او نبرده است؟ گفت: او به من اشاره نکرد چون در کار من اشکالی نبود. بعد از بازگشت از ازبکستان به ایران، مجیدی با من برای حضور در دو، سه بازی هماهنگ کرد اما من باید به آمریکا بازمی گشتم. به همین دلیل گفتم که به آمریکا می روم اما می توانم به ایران بیایم.

نمازی به اختلافش با فدراسیون فوتبال برای همکاری با تیم ملی اشاره کرد و اضافه نمود: به فدراسیون گفتم در روزهای فیفا دی می توانم کنار تیم ملی باشم. این مساله باعث شد در زمان مجیدی و همین الان در زمان استیلی و بعد از صحبتی که با اکبر محمدی داشتم، نتوانم در تیم ملی فعالیت کنم و در نهایت دستیارهای دیگری انتخاب کنند. اتفاقا این موضوع بهتر است چرا که استیلی دستیارانی نیاز دارد که به طور مستمر در ایران باشند.

وی درباره این که حضورش در ایران منتفی شده است، تاکید کرد: این موضوع به طور صد درصد منتفی است و اعلام کردم نمی توانم تمام وقت آن جا باشم. من شرایط خودم را داشتم چرا که در آمریکا مشغول به کاری هستم و نمی خواستم کارم را تمام وقت روی تیم ملی امید بگذارم. هدفم کمک به کشورم بود و گر نه رزومه و تجربه من خیلی بیش از این است که بیایم و در تیم امید دستیار مربی ای بشوم که تازه دوران مربیگری را شروع کرده است. این موضوع برایم اهمیتی نداشت چون که قصدم صرفا کمک کردن بود. هیچ وقت نمی توانستم تمام وقت در ایران باشم و کنار دست مربیان باشم.

مربی تیم ملی جوانان آمریکا خاطرنشان کرد: سعی می کنم از حواشی دور بمانم. موضوعاتی که ماجدی اعلام کرد یا فدراسیون جواب نداد، در اختیار من نیست. هر کسی می تواند هر حرفی بزند. من دو روز کنار ماجدی بودم و رفتار خوبی هم با هم داشتیم اما منظور او را نمی دانم. این که مجیدی من را نمی شناسد کذب محض است. او در دوره کی روش دو بار به تیم ملی دعوت شد. فکر کنم منظور او مسائل فنی بوده است چرا که اگر مجیدی من را نمی شناخت، همانند سایر مربیان پیشنهادی، حاضر به همکاری نمی شد.

نمازی درباره پیشنهادش از یک تیم باشگاهی در آمریکا اظهار کرد: در حال مذاکره هستم. این موضوع برای سال آینده لیگ آمریکا است و هنوز دو ماهی به شروع رقابت ها مانده است. فعلا در حال گفت وگو هستیم.

مربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران در واکنش به این که تیم ملی می تواند به المپیک صعود کند؟ تاکید کرد: چرا که نه! تیم ملی امید بازیکنان با استعدادی دارد اما کارشان سخت است. آن ها در گروه دشواری قرار دارند اما این اتفاق نشدنی نیست. با همدلی و بازی های محبت آمیز زیاد می توانیم به این هدف دست پیدا کنیم.

sabzevartoday.ir: سبزوار: با مجله خبری تحلیلی سبزوار بروز باشید

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 11849

به "امید نمازی: تجربه مربیگری من بیشتر از مجیدی است، ادعای ماجدی کذب محض است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امید نمازی: تجربه مربیگری من بیشتر از مجیدی است، ادعای ماجدی کذب محض است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید