اهدای مدال های آزادکار آذربایجانی به آستان قدس رضوی

به گزارش شیوا مارکت، سرمربی تیم کشتی آزاد تا ثبت جهانی توس گفت: جبرئیل حسن اف، آزادکار عنوان دار جمهوری آذربایجان که برای حضور در رقابت های لیگ برتر در ایران حضور دارد، میخواهد مدال هایش را به آستان قدس رضوی اهدا کند.

اهدای مدال های آزادکار آذربایجانی به آستان قدس رضوی

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری رضوی، جبرئیل حسن اف، آزادکار تیم ملی جمهوری آذربایجان که مدتی است با دوبنده تیم خراسانی تا ثبت جهانی توس در لیگ برتر ایران حضور دارد، از اهدای مدال هایش به موزه آستان قدس رضوی اطلاع داد.

مجید خدایی، سرمربی تیم کشتی آزاد تا ثبت جهانی توس با تایید این خبر گفت: جبرئیل حسن اف یکی از کشتی گیران شیعه تیم ملی جهموری آذربایجان است. او از چندین تیم باشگاهی کشورمان برای حضوردر لیگ برتر پیشنهاد داشت، اما با دلیل ارادت خاصی که به امام رضا (ع) دارد، تصمیم گرفت با دوبنده تیم ما که یک تیم خراسانی هستیم به میدان برود.

  • مجله کشتی آزاد و فرنگی

وی گفت: با توجه به این موضوع او تصمیم دارد مدال هایش را هم به موزه آستان قدس رضوی اهدا کند. بدین ترتیب می توان او را نخستین ورزشکار غیرایرانی خواند که مدال هایش را به آستان قدس رضوی اهدا خواهد نمود.

بر این اساس جبرئیل حسن اف به زودی مدال برنز المپیک و چهار مدال نقره و برنز رقابت های جهانی خود را به موزه آستان قدس رضوی اهدا می نماید.

تور پاریس: تور پاریس: سفر به نگین شهر ها اروپا و فرانسه

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 13191

به "اهدای مدال های آزادکار آذربایجانی به آستان قدس رضوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اهدای مدال های آزادکار آذربایجانی به آستان قدس رضوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید