بایدن به توهین رکیک ترامپ پاسخ داد

به گزارش شیوا مارکت، فارس نوشت: توهین رئیس جمهور آمریکا با استفاده از الفاظ رکیک به جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق و نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری 2020 این کشور واکنش او را در پی داشته است.

بایدن به توهین رکیک ترامپ پاسخ داد

جو بایدن معاون رئیس جمهور آمریکا در هشت سال ریاست جمهوری باراک اوباما به حمله رکیک رئیس جمهور کنونی به خود و خانواده اش پاسخ داد و به دونالد ترامپ اطمینان داد که او قرار نیست با حملات زشت صحنه را خالی کند.

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در اولین کارزار انتخاباتی خود بعد از شروع تحقیق مجلس نمایندگان درباره استیضاح رئیس جمهور به دلیل رسوایی اوکراین گیت ، شامگاه آدینه به شهر مینیاپولیس ایالت مینه سوتا رفت و برای حامیان خودش سخنرانی کرد.

رئیس جمهور آمریکا در بخشی از این سخنرانی، حمله لفظی رکیکی علیه جو بایدن و پسرش هانتر بایدن گفت: هانتر تو چرا 1.5 میلیارد دلار گرفتی؟ ضمن اینکه پدر تو هیچ وقت آدم باهوشی نبود، هیچ وقت سناتور خوبی نبود؛ فقط به این خاطر معاون رئیس جمهور خوبی بود که بلد بود [....الفاظ رکیک].

جو بایدن نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر 2020 (13 آبان ماه 1399) به حمله لفظی ترامپ با کار بردن الفاظ رکیک علیه خودش واکنش نشان داد و در توییتر نوشت: بگذارید یک چیز را به رئیس جمهور ترامپ واضح کنم: من قرار نیست جایی بروم (صحنه را خالی کنم). تو نمی توانی مرا تخریب کنی و نمی توانی خانواده مرا نابود کنی. من اصلا هیچ اهمیتی به این نمی دهم که چقدر حملات (به من) زشت و پلید شوند.

ترامپ در هفته های گذشته به دلیل مسائل مطرح شده در ارتباط با گفت وگوی تلفنی سوم مهر ماه خود با رئیس جمهور اوکراین به شدت تحت فشار قرار گرفته و مجلس نمایندگان آمریکا استیضاح او را کلید زده است.

آنطور که متن مکالمه ترامپ با ولودیمیر زلنسکی رئیس جمهور اوکراین نشان می دهد، رئیس جمهور آمریکا از همتای اوکراینی خود خواسته پرونده قضایی علیه هلدینگ بریسما را که هانتر بایدن عضو هیأت مدیره آن است، پیش ببرد. ترامپ این اتهام را رد نموده است.

هلدینگ بریسما به فساد اقتصادی متهم است و به نظر می رسد ترامپ کوشش داشته تا به وسیله مفسد نشان دادن فرزند بایدن، شخص بایدن را هم بی اعتبار نموده و شانس او برای پیروزی در انتخابات را کاهش دهد.

رئیس جمهور آمریکا مدعی است که اولا عضویت هانتر بایدن در هیأت مدیره بریسما با هدف جلب حمایت سیاسی آمریکا در دولت باراک اوباما رئیس جمهور وقت آمریکا انجام شده و ثانیا جو بایدن از نفوذ خود استفاده نموده تا پرونده فساد این شرکت را لاپوشانی کند.

310311

italyro.ir: تور ونیز: تور ونیز ارزان قیمت، تور ونیز ایتالیا

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 11990

به "بایدن به توهین رکیک ترامپ پاسخ داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بایدن به توهین رکیک ترامپ پاسخ داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید