بستری 34 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان های کاشان

به گزارش شیوا مارکت، در شبانه روز گذشته 34 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان های کاشان و آران وبیدگل بستری شدند.

بستری 34 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان های کاشان

به گزارش از ،سید علیرضا مروجی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان، با بیان اینکه تا به امروز 76 هزار و 698 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه نموده اند، اظهار کرد: چهار هزار و 954 بیمار مبتلا به کرونا ویروس تا به امروز از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده اند.

او گفت: طی 24 ساعت گذشته در منطقه کاشان 34 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده اند، 29 بیمار جدید در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد سه نفر اهل توابع کاشان، سه نفر اهل توابع آران و بیدگل، یک نفر اهل محلات و 22 نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیمار بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان 87 سال و حداقل سن بستری دو سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اعلام کرد: از 34 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در منطقه کاشان پنج نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری شده اند که از این تعداد دو نفر اهل آران و بیدگل و سه نفر اهل توابع آران و بیدگل هستند و حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان سیدالشهدای 81 سال و حداقل سن بستری 28 سال است.

او ادامه داد: در مجموع تا به امروز 277 بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد 256 نفر از آن ها در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و 21 نفر از آن ها در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.

مروجی توضیح داد: 60 نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد 56 نفر در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و چهار نفر در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

او شرح داد: چهار مورد فوت در بیمارستان شهید بهشتی کاشان که سه زن 45، 64 و 88 ساله و یک مرد 86 بوده اند، اتفاق افتاده و در این بازه زمانی در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل نیز یک مورد فوت که مردی 72 ساله بوده، اتفاق افتاده است.

مروجی اضافه نمود: با اضافه شدن 65 مورد جدید تست کرونا تا به امروز جواب آزمایش چهار هزار و 926 نفر از نظر تست کرونا در منطقه کاشان مثبت شده اند.

م

مجله بهسان: مجله پزشکی و سلامت همراه با مقالات علمی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 24312

به "بستری 34 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان های کاشان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بستری 34 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان های کاشان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید