بیمه آسیا درجهت پیاده سازی استانداردهای بین المللی گزارشگری اقتصادی(IFRS)حرکت می نماید

به گزارش شیوا مارکت، پایش مستمر فعالیت ها هیات مدیره بیمه آسیا را به این نتیجه رسانده است که توسعه و ارتقای نرم افزارهای بیمه ای مطابق با استاندارد و آیین نامه های بیمه مرکزی در این شرکت لازم است.

بیمه آسیا درجهت پیاده سازی استانداردهای بین المللی گزارشگری اقتصادی(IFRS)حرکت می نماید

از سفر با قیمت تور پاتایا لحظه آخری لذت ببرید و سواحل شگفت انگیز تایلند و مراکز خرید بسیار ارزان پاتایا را از دست ندهید.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از راز پول؛ مسعود بادین مدیرعامل بیمه آسیا با بیان اینکه این شرکت انجام تمهیدات لازم جهت پیاده سازی و اجرای استانداردهای بین المللی گزارشگری اقتصادیIFRS و آنالیز و اجرایی کردن طرح های تحقیقاتی و محصولات جدید بیمه ای با همکاری مدیران فنی را در امسال در دستور کار قرارداده است، توضیح داد که حرکت در جهت استانداردسازی متناسب با موازین رگولاتور صنعت یکی از چارچوب های مهم در بیمه آسیا است.

وی با اشاره به پشتیبانی از طرح های جدید بیمه ای و تقویت شبکه فروش و استقرار نظام و استانداردهای مرتبط با امور مشتریان در بیمه آسیا اذعان دارد که توسعه محصولات با شناسایی احتیاج مشتریان و ایجاد مزیت رقابتی در بازار یکی از برنامه های جدی بیمه آسیا در امسال است.

مسعود بادین گسترش و ارتقاء مسیرهای ارتباط با مشتری و صندلی مشتری و رسیدگی به شکایات و توسعه بازار و تقویت برند شرکت به وسیله افزایش فروش بیمه های خرد و انعقاد قراردادهای گروهی را از جمله ضروریاتی می داند که در این شرکت با جدیت دنبال می گردد و اضافه می نماید، تشکیل ساختار سازمانی مناسب به منظور تسریع در فرآیندهای صدور خسارت برای خدمات رسانی بهترو افزایش سطح رضایت مشتریان از جمله رویکردهای برنامه ریزی شده بیمه آسیا در هدف گذاری کوتاه مدت امسال است.

مدیرعامل بیمه آسیا به افزایش نسبت بازدهی منافع حاصل از سرمایه گذاری ها در بخش های مختلف شرکت اشاره دارد و آنرا برای افزایش منافع حقوق صاحبان سهام ضروری می داند.

وی با اشاره به پیگری ها و بازرسی های موفقت آمیز سال گذشته این شرکت و جلوگیری از فرایند پرداخت به خسارت های تقلبی، بهبود فرآیند نظارت ها به منظور حصول اطمینان از صحت فرایند امور در راستای اهداف و برنامه های شرکت را مورد تاکید قرار می دهد.

مسعود بادین توسعه و ارتقاء کمی و کیفی شبکه فروش به منظور تحقق بودجه پیش بینی شده را از دیگر راهکارهای بیمه آسیا در امسال به منظور عمل EPS هدف گذاری شده دانست.

مدیرعامل بیمه آسیا ایجاد سازوکار مناسب در جهت افزایش اطمینان بخشی به گزارشات و شفافیت اطلاعات در بخش های اقتصادی و فنی را از دیگر رویکردهای این شرکت در امسال مطرح نمود.

مسعود بادین به اصلاح ترکیب پرتفوی بیمه ای و توسعه فروش در بیمه های با سود مناسب و پالایش پرتفوی زیانده در این شرکت در امسال تاکید دارد و افزود: رعایت بهداشت حقوقی و وصول مطالبات شرکت همراستا با این برنامه، اجرایی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 6 آذر 1399 بروزرسانی: 6 آذر 1399 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 24608

به "بیمه آسیا درجهت پیاده سازی استانداردهای بین المللی گزارشگری اقتصادی(IFRS)حرکت می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیمه آسیا درجهت پیاده سازی استانداردهای بین المللی گزارشگری اقتصادی(IFRS)حرکت می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید