تست رایگان کرونا برای کارکنان مک دونالد

به گزارش شیوا مارکت، تا به امروز در فیلیپین بیش از چهار میلیون تست تشخیص ویروس کووید-19 به عمل آمده است. کارگروه ملی مبارزه با ویروس کرونا در بیانیه ای گفت که تا 14 اکتبر، فیلیپین دارای 147 آزمایشگاه مجاز تشخیص کووید-19 است که تست کووید-19 را برای حدود 2/4 میلیون نفر انجام داده اند. به همین دلیل، قرار است تمامی کارکنان رستوران های زنجیره ای مک دونالد در فیلیپین از امکان تست کرونای رایگان بهره مند شوند تا به این ترتیب بخشی از برنامه دولت این کشور برای افزایش تعداد تست های کرونا عملیاتی شود.

تست رایگان کرونا برای کارکنان مک دونالد

به گزارش خبرنگاران، به نقل از وب سایت مانیلا بولتن؛ وینس دیزون، معاون مجری ارشد این کارگروه بر اهمیت انجام تست کرونا هم زمان با بازگشایی کسب وکارها تاکید کرد؛ درحالی که مک دونالد و مجموعه ورزشی یارس در شهر پاسیگ نیز تست کرونا از کارکنان خود را آغاز کرده اند، نزدیک به 20 هزار نفر از خدمه مک دونالد و مدیران این رستوران فست فود زنجیره ای قرار است از تست رایگان کووید-19 برخوردار شوند که بخشی از برنامه دولت برای توسعه تعداد تست های کرونا است و شامل کارکنان صنعت خرده فروشی و مواد غذایی و دیگر کارکنان در بخش های مختلف می شود. کارلیتو گالوز، مجری ارشد برنامه اقدام ملی علیه کووید-19 در فیلیپین از این رویداد ابراز خرسندی کرده است. این تست رایگان شامل افرادی می شود که در رستوران های مک دونالد و رستوران های تحت حق مالکیت این برند آمریکایی فعالیت می کنند.

دیزون در این باره می گوید: هر زمان که بخش خصوصی چنین اقدامی را انجام می دهد، این به ما نشان می دهد که شاید واقعا راهی برای برون رفت از شرایط کنونی یا راهی برای زندگی با کووید-19 وجود دارد.

کنت یانگ، مدیرعامل مک دونالد فیلیپین می گوید که این کمپین مک دونالد در راستای تعهد مداوم این شرکت در اولویت قرار دادن سلامت مشتریان و کارکنان خود است. او افزود: در مک دونالد، نه تنها ایمنی غذا اولویت ما بوده است، بلکه این اولویت را برای افراد هم قائل هستیم. اگر کارکنان ما سلامت باشند، آن زمان مشتریان نیز سلامت می مانند. ما همواره در حال تقویت استانداردهای سیستم رعایت اصول بهداشتی و ضدعفونی خود هستیم و این پروژه نیز یک روش دیگر برای تقویت این فرایند است. ما باید ایمنی را حفظ کنیم، اما همچنین باید شرکت خود را نیز سرپا نگه داریم؛ این هدف کنونی ما است.

ساکنان شهر پاسیگ و استان ریزال از این کمپین تست پنج روزه بهره مند می شوند که البته از روز 16 اکتبر آغاز شده است و در 20 اکتبر نیز به پایان می رسد.

منبع: دنیای اقتصاد

تا8: تا8: مجله نقد و بررسی کالا ها و محصولات برندها مختلف

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 10 شهریور 1400 بروزرسانی: 10 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 24418

به "تست رایگان کرونا برای کارکنان مک دونالد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست رایگان کرونا برای کارکنان مک دونالد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید