تمدید ثبت نام وام کرونا برای مراکز فرهنگی بدون بیمه

به گزارش شیوا مارکت، ثبت نام وام کرونا برای مراکز فرهنگی بدون بیمه در مازندران تا 5 مردادماه سال جاری تمدید شد.

تمدید ثبت نام وام کرونا برای مراکز فرهنگی بدون بیمه

به گزارش خبرنگار از ،زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، گفت: شاغلان و مراکز فرهنگی بدون بیمه در مازندران می توانند تا 5 مردادماه سال جاری با مراجعه به سامانه اینترنتی به نشانی https://kara.mcls.gov.ir برای ثبت نام تسهیلات کرونا اقدام نمایند.

او اضافه کرد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارسال پیامک اطلاع رسانی و دعوت از متقاضیان مشمول دریافت تسهیلات را از روز پنجشنبه 12 تیرماه شروع نموده است.

زارع گفت: از صاحبان کسب و کار های فرهنگی، هنری و رسانه ای دارای مجوز از فرهنگ و ارشاد اسلامی دارای کد تأمین اجتماعی که تا به امروز پیروز به ثبت تقاضای دریافت تسهیلات کرونایی در سامانه کارا نشده اند، تا تاریخ یاد شده می توانند نسبت به ثبت تقاضای خود در بخش بنگاه های رسمی سایت اقدام نمایند.

او اضافه کرد: طبق اعلام رسمی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، متقاضیانی که دارای سابقه فعالیت های هنری بوده و یا خبرنگارانی که فعال هستند، اما فاقد بیمه می باشند نیز به بخش متقاضیان فاقد بیمه در سایت کارا مراجعه نمایند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، گفت: فعالان هنری یا رسانه ای که دارای مجوز فعالیت هنری یا رسانه ای از فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند ولی خود نسبت به امر بیمه اقدام نموده اند نیز می توانند با مراجعه به بخش متقاضیان خویش فرمایی، تا مهلت یاد شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

س

تور فرانسه: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 21754

به "تمدید ثبت نام وام کرونا برای مراکز فرهنگی بدون بیمه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید ثبت نام وام کرونا برای مراکز فرهنگی بدون بیمه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید