توزیع 60 درصدی نفت سفید مناطق سخت گذر منطقه میاندوآب

به گزارش شیوا مارکت، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب از توزیع 60 درصدی سهمیه نفت سفید خانوارهای مناطق سخت گذر هشت شهر جنوب استان آذربایجان غربی خبر داد.

توزیع 60 درصدی نفت سفید مناطق سخت گذر منطقه میاندوآب

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب، سید جواد فیض حسینی گفت: به منظور تأمین و ذخیره سازی فرآورده نفت سفید نقاط کوهستانی روستاهای سخت گذر جنوب استان آذربایجان غربی، از ابتدای امسال توزیع 60 درصدی مناطق سخت گذر و همچنین توزیع 55 درصد از سهمیه نفت سفید مورد نیاز سوخت زمستانی خانوارهای شهری و روستایی مناطق غیر سخت گذر هشت شهر در جنوب استان آذربایجان غربی با موفقیت انجام شده است.

وی اضافه نمود: با توجه به کوهستانی و سردسیر بودن بیشتر مناطق تحت پوشش منطقه میاندوآب، اطلاع رسانی لازم درخصوص دریافت و ذخیره سهمیه سوخت نفت سفید خانوارها در هشت شهرستان تحت پوشش با هماهنگی فرمانداری ها و توزیع سوخت به دو روش کالابرگ و با استفاده از زیرساخت بانکی (طرح توزیع الکترونیکی سوخت) انجام شده است.

مدیر منطقه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب با اشاره به فعالیت 253 فروشندگی تعاون روستایی و 11 فروشندگی محور در این منطقه گفت: سوخت مورد نیاز 61 هزار خانوار تحت پوشش هشت شهرستان جنوبی استان آذربایجان غربی توسط نفتکش های فعال در حوزه حمل ونقل فرآورده های نفتی در روستاها و مناطقی که فاقد گاز شهری است تأمین می شود.

فیض حسینی گفت: سهمیه سوخت سالانه هر خانوار شهری (خانوارهای بدون انشعاب گاز طبیعی) به طور متوسط 2400 لیتر است و این خانوارها می توانند با توجه به تعداد خانوار و سهمیه اعلام شده به فروشندگی های شهری و روستایی مربوطه برای دریافت سهمیه خود در فاصله های زمانی معین شده مراجعه کنند.

منطقه میاندوآب با داشتن هشت ناحیه و 97 جایگاه عرضه فرآورده نفتی مسئولیت تأمین و توزیع چهار نوع فرآورده نفتی را در هشت شهر جنوب استان آذربایجان غربی به عهده دارد.

وبلاگ باتسک: باتسک: دارالترجمه آنلاین، مترجم متن هوشمند

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 10 شهریور 1400 بروزرسانی: 10 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 24940

به "توزیع 60 درصدی نفت سفید مناطق سخت گذر منطقه میاندوآب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع 60 درصدی نفت سفید مناطق سخت گذر منطقه میاندوآب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید