توصیف کاپیتان ژاپن از بازی با ایران: سخت با نتیجه خارق العاده

به گزارش شیوا مارکت، بعد از گل اول مینامینو و دوان به خط حمله اضافه شد و شرایط ما را در ضدحمله بسیار بهتر کردند. کمی در خط حمله ریسکی بازی کردیم.

توصیف کاپیتان ژاپن از بازی با ایران: سخت با نتیجه خارق العاده

مینامینو: ازعملکردمان خوشحالم

تاکومی مینامینو در گفت وگو با سایت AFC درباره رجحان مقابل ایران گفت: صعود به فینال، چیزی بود که به دنبال آن بودیم و ما بازی واقعاً مسئله ای مقابل یکی از بهترین تیم های آسیا داشتیم. از عملکرد تیمی مان برای رسیدن به پیروزی خوشحالم و فکر می کنم بهتر و بهتر می شویم. در خط حمله، عملکرد خوبی داشتیم و به خاطر یکپارچگی تیم به پیروزی رسیدیم. امیدوارم چنین شرایطی را در بازی فینال هم داشته باشیم.

وی درباره پاس گل خود به یویا اوساکو گفت:در صحنه گل اول، من زمین خوردم و کوشش کردم که دوباره توپ را به دست بیاورم. احساس کردم که بازیکنان حریف ایستاده اند. بازیکنی اطراف اوساکو نبود و خوشحالم که توانست توپ را وارد دروازه ایران کند.

شیوتانی: ایران قدرتمند بود

تسوکاسا شیوتانی در گفت وگو با سایت AFC گفت:نمی توانم احساسم را بیان کنم. جام ملت های آسیا تورنمنت بسیار بزرگی است و ما از ابتدا می خواستیم به قهرمانی این رقابت ها برسیم. من از هم تیمی هایم در تیم العین و تیم ملی ژاپن تشکر می کنم. کایو هم تیمی من در العین برای حمایت از من در استادیوم حضور داشت. ایران تیمی قدرتمند بود و ما باید با تمام توان خود به مصاف این تیم می رفتیم.

یوشیدا:در حمله ریسک کردیم

مایا یوشیدا در خصوص بازی برابر ایران گفت:بازی خیلی سخت بود که یک نتیجه خارق العاده از آن بیرون آمد. ژاپن با سازماندهی فوق العاده ای بازی کرد و در بازی های سخت شما باید سازماندهی خیلی خوبی داشته باشید.

او ادامه داد:بعد از اینکه گل اول را زدیم در چینش دفاعی تغییراتی داشتیم. بعد از گل اول مینامینو و دوان به خط حمله اضافه شد و شرایط ما را در ضدحمله بسیار بهتر کردند. کمی در خط حمله ریسکی بازی کردیم و با ضدحمله توانستیم به گل های بیشتری برسیم.

یوشیدا در خصوص شانس قهرمانی ژاپن هم می گوید:ما 4 سال پیش در جام ملت ها شکست خوردیم و با یاس بزرگی روبرو شدیم اما حالا به فینال رسیده ایم. شکست در بازی فینال به این معنی است ما چیزی بدست نیاورده ایم. ژاپن در همه جام ها برای قهرمانی وارد زمین می گردد و می خواهد فاتح همه جام ها گردد.

3-350

sabzevartoday.ir: سبزوار: با مجله خبری تحلیلی سبزوار بروز باشید

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 3038

به "توصیف کاپیتان ژاپن از بازی با ایران: سخت با نتیجه خارق العاده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توصیف کاپیتان ژاپن از بازی با ایران: سخت با نتیجه خارق العاده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید