توضیح خال درباره شرایط بحرانی نگهداری اموات کرونایی در بهشت زهرا(س)

به گزارش شیوا مارکت، تهران (پانا) - مدیر عامل بهشت زهرا(س) درباره اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر شرایط بحرانی نگهداری اموات کرونایی در بهشت زهرا گفت از 16 درب بهشت زهرا، 14 درب بسته است.

توضیح خال درباره شرایط بحرانی نگهداری اموات کرونایی در بهشت زهرا(س)

سعید خال، مدیر عامل بهشت زهرای تهران در ارتباط با رادیو درباره اخبار منتشر شده مبنی بر شرایط بحرانی نگهداری اموات کرونایی در بهشت زهرا بیان نمود: این خبر صحت ندارد، اما بهشت زهرا بیش از هشت ماه است که در بحران قرار گرفته است و با برنامه ریزی هایی که صورت داده سعی کرده است این بحران را سپری کند. همکارن ما در بهشت زهرا از اوایل صبح تا وقت خارج از ساعات اداری کار می کنند و اگر به این معنا باشد که اکنون مسئله ای است باید بگویم خیر و مسئله ای در این زمینه نداریم.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) اضافه نمود: اکنون هشت ماه است که در بحران قرار داریم و از شهروندان می خواهم به جای توجه به شایعات در فضای مجازی پروتکل ها را رعایت کنند. مدیریت شهری سعی کرده است تمهیدات لازم را بیندیشد.

وی با تاکید بر اینکه همه پرسنل ما در حال آماده باش هستند، گفت: مردم به جای توجه به این اخبار فیک فضای مجازی با واقعیت به پروتکل های بهداشتی توجه کنند.

خال همچنین در پاسخ به این سوال که آیا محدودیت ورود به بهشت زهرا اعمال می شود، گفت: از 16 درب بهشت زهرا، 14 درب بسته و دو درب باب الشهدا و باب الزهرا باز است. اما از مردم عازجرانه می خواهیم که تنها برای تدفین در بهشت زهرا حضور پیدا کنند. برای هر مراسم بیش از ده، دوازده نفر حضور پیدا نمی کنند. شهروندان سوگواران خموش هستند و وقتی به بهشت زهرا می آیند باید با حداقل نفرات حضور پیدا کنند. مردم به جای توجه به این اخبار غیر واقعی در فضای مجازی، اگر خانواده کادر درمان و بهشت زهرا را دوست دارند پروتکل ها را رعایت کنند.

به گفته وی، در فروردین ماه آمار به 115 متوفی در روز رسیده بود و با رعایت پروتکل ها در اردیبهشت ماه به تعداد 9 فوتی رسیدیم.

چین: چین: سفر به کشور پهناور و باستانی، پکن، شانگهای ،گوانجو و هانگزو

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 24807

به "توضیح خال درباره شرایط بحرانی نگهداری اموات کرونایی در بهشت زهرا(س)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیح خال درباره شرایط بحرانی نگهداری اموات کرونایی در بهشت زهرا(س)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید