حدود 605 هزار نفر آزمون الکترونیکی در نیمسال جاری برگزار می گردد

به گزارش شیوا مارکت، رئیس دانشگاه پیغام نور گفت: 604 هزار و 196 نفر آزمون الکترونیکی در 507 مرکز داخل و خارج از کشور دانشگاه برگزار می گردد.

حدود 605 هزار نفر آزمون الکترونیکی در نیمسال جاری برگزار می گردد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران به نقل از دانشگاه پیغام نور؛ محمدرضا زمانی رییس دانشگاه پیغام نور در حاشیه جلسه هیئت رئیسه با عنوان اینکه آزمون های دانشگاه در نهایت دقت و با حفظ امنیت خاطر دانشجویان برگزار می گردد، گفت: در نیمسال جاری، 2 میلیون و 889 هزار نفر آزمون برای 391 هزار و 396 نفر دانشجو در 484 مرکز داخل کشور در حال برگزاری است.

رییس دانشگاه پیغام نور اضافه نمود: در حال حاضر 604 هزار و 196 نفر آزمون الکترونیکی در 507 مرکز داخل و خارج از کشور دانشگاه پیغام نور برگزار می گردد.

زمانی با اشاره به فرایند رو به رشد دو سال اخیر دانشگاه در افزایش سهم آزمون های الکترونیکی اظهار داشت: دانشگاه پیغام نور در رویکردی جدید به دنبال تقویت زیرساخت های الکترونیکی برای برگزاری آزمون های آنلاین و الکترونیکی با هدف تبیین مدیریت سبز، حذف کاغذ و حفظ محیط زیست است که در این زمینه نیز پیشرفت های قابل توجهی داشته است و در این نیمسال 24 درصد آزمون های انتها ترم دانشجویان به صورت الکترونیکی برگزار می گردد.

italyro.ir: تور ونیز: تور ونیز ارزان قیمت، تور ونیز ایتالیا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 15064

به "حدود 605 هزار نفر آزمون الکترونیکی در نیمسال جاری برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حدود 605 هزار نفر آزمون الکترونیکی در نیمسال جاری برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید