خبرنگاران سال جاری 47 حکم تخریب ساخت وسازهای غیرقانونی در اراضی چهارمحال و بختیاری اجرا شد

به گزارش شیوا مارکت، شهرکرد- خبرنگاران- رییس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای سال جاری تا به امروز 47 حکم تخریب ساخت و سازهای غیرقانونی در اراضی کشاورزی استان اجرا شده است.

خبرنگاران سال جاری 47 حکم تخریب ساخت وسازهای غیرقانونی در اراضی چهارمحال و بختیاری اجرا شد

ذبیح الله غریب روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران اضافه کرد: این ساخت وسازهای غیرقانونی بیشتر در شهرستان های سامان، لردگان و فارسان بوده است.

وی ادامه داد: 150 حکم تخریب دیگر نیز صادر شده که اجرای این احکام در مناطق مختلف استان زمانبندی شده و تا سرانجام سال به طور کامل اجرا می گردد.

رییس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: سال گذشته نیز با حکم دادستانی تخریب 180 مورد ساخت وساز غیرقانونی در اراضی کشاورزی استان اجرا شد.

غریب با بیان اینکه احداث هر سازه ای در اراضی کشاورزی باید با کسب مجوز انجام گیرد، اضافه کرد: برای ایجاد ساخت و ساز در اراضی کشاورزی قوانینی وجود دارد، از همین رو هر تقاضایی مطابق این قانون آنالیز می گردد و چنانچه مغایریتی با قانون نداشته باشد با آن موافقت می گردد.

به گزارش خبرنگاران، وسعت اراضی زراعی و باغی چهارمحال و بختیاری 247 هزار هکتار است که به گفته مسئولان تا سرانجام برنامه ششم توسعه، تمامی این وسعت زیرپوشش طرح ملی حدنگاری قرار خواهد گرفت.

baham1.ir: مجله باهام: با هم سفر کنیم

منبع: ایرنا
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 20303

به "خبرنگاران سال جاری 47 حکم تخریب ساخت وسازهای غیرقانونی در اراضی چهارمحال و بختیاری اجرا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سال جاری 47 حکم تخریب ساخت وسازهای غیرقانونی در اراضی چهارمحال و بختیاری اجرا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید