خبرنگاران بخشدار مرکزی خاش: مقابله با ویروس کرونا مشارکت عمومی را می طلبد

به گزارش شیوا مارکت، زاهدان- خبرنگاران- بخشدار مرکزی خاش سیستان و بلوچستان گفت: مقابله و پیشگیری از ویروس کرونا همت و مشارکت عمومی اقشار مختلف مردم را می طلبد زیرا تنها از این طریق می توان بر این ویروس غلبه کرد.

خبرنگاران بخشدار مرکزی خاش: مقابله با ویروس کرونا مشارکت عمومی را می طلبد

علیرضا شهنوازان روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران گفت: مسوولیت مقابله با ویروس کرونا تنها برعهده نهادهای عمومی و خدمات رسان نیست بلکه تمام خانواده ها وظیفه دارند به سلامتی خود و اطرافیان اهمیت دهند.

وی بیان نمود: در شرایط حساس و تعطیلی مدارس شاهد هستیم که بعضی از خانواده ها در طبیعت تجمع های کوچک و عظیم دارند، بنابراین به تمام مردم توصیه می گردد از سفرهای غیرضروری و طبیعت گردی خودداری نمایند.

بخشدار مرکزی خاش ادامه داد: در مناطق مختلف پشتکوه، سنگان، ترشاب، پنج انگشت، ارتفاعات مورپیش، سیاه بند و مناطق کارواندر، دشت آبخوان، آپک سیاهان، شوراپ، شوگه و تلگزی مشاهده می گردد که چندین خانوار در دل طبیعت حضور دارند و به توصیه ها و هشدارهای بهداشتی توجه نمی نمایند.

وی گفت: با رویش گیاهان دارویی و خوراکی برای خانواده ها منبع درآمد خوبی ایجاد و علاوه بر استفاده های شخصی نسبت به فروش گیاهان خوراکی مازاد اقدام می نمایند، اما ضروری است که مردم به سلامتی خود بیش از پیش اهمیت دهند.

خاش از توابع سیستان و بلوچستان در 185 کیلومتری زاهدان مرکز این استان واقع شده است.

quiz1.ir: مجله آزمون اول: مجله خبری تحلیل صنایع آموزشی و کارگاهی

منبع: ایرنا
انتشار: 22 آذر 1400 بروزرسانی: 22 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 17065

به "خبرنگاران بخشدار مرکزی خاش: مقابله با ویروس کرونا مشارکت عمومی را می طلبد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بخشدار مرکزی خاش: مقابله با ویروس کرونا مشارکت عمومی را می طلبد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید