خبرنگاران دو تصادف در محورهای اصفهان 12 مصدوم برجا گذاشت

به گزارش شیوا مارکت، اصفهان- خبرنگاران- برخورد دو دستگاه خودروی سمند و آزرا در محور داران به بویین میاندشت و واژگونی خودروی پژو پارس در جاده خور به طبس روز پنجشنبه موجب مصدومیت 12 نفر شد.

خبرنگاران دو تصادف در محورهای اصفهان 12 مصدوم برجا گذاشت

مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان روز آدینه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران اضافه کرد: ساعت 17 و 52 دقیقه روز پنجشنبه یک دستگاه پژو پارس در کیلومتر 60 جاده خور به طبس رخ داد که پس از اعلام به اورژانس پیش بیمارستانی دو دستگاه آمبولانس این مرکز به محل اعزام شد.

غفور راستین اضافه کرد: در این سانحه رانندگی 6 مصدوم شامل یک مرد 44 ساله، دو خانم 65و 44 ساله و نیز سه کودک 3، 13 و 16 ساله دچار مصدومیت های متعدد و پس از دریافت خدمات اولیه درمانی به بیمارستان شادن خور منتقل شد.

خور و بیابانک با جمعیتی حدود 20 هزار نفر در 420 کیلومتری شرق اصفهان واقع شده است.

به گفته کارشناسان یکی از عوامل تصادفات در راه های خور و بیابانک دو طرفه بودن جاده ها، خستگی و خواب آلودگی رانندگان و عدم توجه به قوانین هدایت و رانندگی به خصوص توجه به جلو است.

واژگونی خودرو یکی از چالشهای اساسی و دنباله دار محورهای کویری ایران سالانه میلیارد ریال به اقتصاد ملی و جامعه خسارت وارد می نماید.

وی همچنین درباره حادثه برخورد دو خودروی آزرا و سمند در محور داران- بویین و میاندشت توضیح داد: این تصادف ساعت 21 و 30 دقیقه روز گذشته به اورژانس اطلاع داده شد و نیروهای مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: این حادثه 6 مصدوم داشت که دو مرد، یک پسر 10 ساله و دو خانم برای تکمیل مراحل درمانی به بیمارستان شهید رجایی داران منتقل شدند و یک مرد 34 از مصدومان حادثه نیز برای اعزام به بیمارستان رضایت نداد.

داران مرکز شهرستان فریدن نیز در غرب استان اصفهان واقع شده است.

علت این حوادث از سوی پلیس در دست آنالیز است.

استان اصفهان دارای 11 هزار و 500 کیلومتر راه است که بدلیل موقعیت خاص آن در مرکز و به عنوان چهار راه ترانزیت بار و مسافر کشور، رتبه اول حمل بار و رتبه سوم حمل مسافر را داراست.

استان اصفهان دارای 399 کیلومتر آزاد راه، یکهزار و 659 کیلومتر بزرگراه، 2 هزار و 791 کیلومتر راه همسنگ و 29 کیلومتر آزاد راه است.

7135/6026/

baham1.ir: مجله باهام: با هم سفر کنیم

منبع: ایرنا
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 7057

به "خبرنگاران دو تصادف در محورهای اصفهان 12 مصدوم برجا گذاشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران دو تصادف در محورهای اصفهان 12 مصدوم برجا گذاشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید