خبرنگاران زنجیره توزیع کیت کرونا در تعطیلات نوروز قطع نشد

به گزارش شیوا مارکت، تهران - خبرنگاران - وزارت بهداشت بیان کرد: از ابتدای تعطیلات نوروز 1400 تا به امروز زنجیره توزیع کیت کرونا قطع نشده و تمامی بیمارستان هایی که نیازمند کیت کرونا بوده تجهیز شده اند.

خبرنگاران زنجیره توزیع کیت کرونا در تعطیلات نوروز قطع نشد

به گزارش روز آدینه خبرنگاران از پایگاه خبری و طلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (وبدا)، هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران در راستای تامین احتیاج مراکز درمانی سراسر کشور، کیت های تشخیص کووید 19 را برای بیمارستان های ایلام، اهواز، آبادان، قزوین و ایرانشهر تامین و تحویل نماینده دانشگاه های علوم پزشکی مربوطه داد.

به گزارش خبرنگاران، روز گذشته پنجشنبه پنجم فروردین نیز در راستای تداوم تامین کیت های تشخیص کرونا برای دانشگاه های علوم پزشکی و به عبارتی بیمارستان های دولتی سراسر کشور در ایام نوروز، هیات امنای صرفه جویی ارزی، کیت های تشخیص کرونا را برای دانشگاه های علوم پزشکی ارومیه، بم، بهبهان و سیرجان نیز تامین کرد.

بنا به این گزارش، تامین تجهیزات و ملزومات پزشکی بیمارستان های دولتی در ایام نوروز همچنان تداوم داشته و این موضوع پیش از حلول سال جدید نیز طی نامه رسمی از سوی هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران، برای تمام روسای دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور ارسال شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 20 فروردین 1400 بروزرسانی: 20 فروردین 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 28776

به "خبرنگاران زنجیره توزیع کیت کرونا در تعطیلات نوروز قطع نشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران زنجیره توزیع کیت کرونا در تعطیلات نوروز قطع نشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید