خبرنگاران سرمربی شاهین بوشهر:برد مقابل خوشه طلایی حاصل صرف فعل خواستن بود

به گزارش شیوا مارکت، بوشهر-خبرنگاران- مربی تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: برد این تیم برابر خوشه طلایی ساوه حاصل صرف کردن فعال خواستن در نیمه دوم بازی بود.

خبرنگاران سرمربی شاهین بوشهر:برد مقابل خوشه طلایی حاصل صرف فعل خواستن بود

به گزارش خبرنگاران، مهدی کریمیان روز شنبه پس از برد 2 بر صفر تیمش برابر خوشه طلایی ساوه در جمع خبرنگاران اضافه کرد: بازی برابر خوشه طلایی یک بازی درگیرانه بود که حدود هفت کارت زرد برای بازیکنان درپی داشت.

وی در ارتباط با اعتراض بازیکنان حریف روی گل های شاهین نیز اعلام کرد: روی 2 گل تیم ها اتفاق خاصی رخ نداد و تنها قبل از گل ها یک صحنه مشکوک به پنالتی رقم خورد که کارشناسان باید پیرامون آن نظر بدهند.

کریمیان ادامه داد: این پیروزی را به مردم خوب بوشهر و بویژه طرفداران تیم فوتبال شاهین تبریک می گویم و امیدوارم که این فرایند ادامه داشته باشد.

وی اعلام کرد: بازی های تیم حریف بررسی شده بود ولی مشکل اصلی تیم شاهین دیر بسته شدن تیم است چرا که باشگاه فصل بدن سازی را از دست داده است.

کریمیان ادامه داد: تیم شاهین در 2 بازی اخیر به تنهایی هشت بازیکنش مصدوم شده که این خود ناشی از انجام نشدن بدن سازی مورداحتیاج تیم است.

وی مطرح نمود: بازیکنان اکنون خوب کار می نمایند و تنها مشکل مصدومیت های پیاپی است که امیدواریم برای بازی های آینده به حداقل برسد.

مربی تیم فوتبال شاهین گفت: بازیکنان شاهین اکنون تنها به 60 درصد آمادگی مدنظر دست یافته اند که به تدریج میزان آمادگی آنها به سطح قابل قبول خواهد رسید.

کریمیان در ارتباط با نگرانی طرفداران پیرامون ماندن فراز کمالوند در شاهین نیز اظهار کرد: بدون شک اگر تمامی شرایط مورد احتیاج مهیا باشد هیچ کسی دوست ندارد تیم را رها کند.

وی گفت: اکنون همه عوامل از جمله هیات مدیره و شهرداری پای کار آمده اند که امید است بتوانند هدف اصلی تیم را انجام بدهند.

کریمیان همچنین با اشاره به کیفیت مطلوب زمین چمن شهید مهدوی گفت: این زمین اکنون یکی از بهترین زمین های چمن کشور است که بازی کردن تیم شاهین روی زمین بسیار به تیم ما یاری می نماید و در این راستا از دست اندرکاران نگهداری زمین قدردانی می گردد.

شاهین بوشهر با این برد چهار امتیازی شد و به رده هفتم جدول صعود کرد و تیم خوشه طلایی ساوه نیز با یک امتیاز در رده هفدهم نهاده شد.

شاهین در هفته چهارم بازی ها به مصاف نود ارومیه می رود و خوشه طلایی ساوه نیز با تیم طرفدار ملاقات می نماید.

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

منبع: ایرنا
انتشار: 10 شهریور 1400 بروزرسانی: 10 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 26101

به "خبرنگاران سرمربی شاهین بوشهر:برد مقابل خوشه طلایی حاصل صرف فعل خواستن بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سرمربی شاهین بوشهر:برد مقابل خوشه طلایی حاصل صرف فعل خواستن بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید