خبرنگاران مجوز برای سرمایه گذاران حوزه تولید 30 روزه صادر می شود

به گزارش شیوا مارکت، بندرعباس- خبرنگاران- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با به نامگذاری سالجاری به نام جهش تولید گفت: سرمایه گذارانی که قصد سرمایه گذاری درحوزه تولید در استان داشته باشند در مدت 30 روز برای آن ها مجوز صادر می کنیم.

خبرنگاران مجوز برای سرمایه گذاران حوزه تولید 30 روزه صادر می شود

ایرج حیدری روز چهارشنبه در نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و شورای ساماندهی مبادلات مرزی هرمزگان در شهرستان بندرلنگه اضافه نمود: دستگاه های حاکمیتی استان از دستگاه قضایی گرفته تا اجرایی، نظامی و انتظامی در کنار سرمایه گذار هستند.

وی بیان داشت: فرمانداران نیز باید به سرمایه گذاری ومدیریت اجرایی فعالیت دهند و ما آمادگی کامل در حمایت از سرمایه گذاران را داریم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با اشاره به ظرفیت های اقتصادی و تولیدی شهرستان بندرلنگه گفت: این شایسته بندرلنگه نیست که با این همه ظرفیت دارای این همه مسائل باشد ما انتظار داریم نگاه ویژه ای به این بندرقدیمی شود.

وی گفت: ترانزیت که از بندرلنگه به کشورهای آسیای میانه صورت می گیرد، یک افتخار است اما باید منافع آن هم در اختیار مردم این منطقه قرار گیرد.

حیدری گفت: از رییس سازمان بنادر و دریانوردی کشور و همچنین مدیرکل بنادر هرمزگان انتظار داریم منافعی را برای شهرستان بندرلنگه تعریف کنند و باید مردم این شهر از خدمات اجتماعی این سازمان منتفع شوند.

تدوین برنامه عملیاتی برای افزایش صادرات غیرنفتی درهرمزگان ضروری است

رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت هرمزگان گفت: تدوین یک برنامه عملیاتی برای افزایش میزان صادرات غیرنفتی دراستان یک امر ضروری است که باید مورد توجه مدیران و صادرکنندگان قرار گیرد.

خلیل قاسمی با تاکید برتقویت امر تولید و افزایش کیفیت محصولات کشاورزی و صنعتی ادامه داد: برای حضور پررنگ دربازارهای جهانی توجه به افزایش کیفیت تولید داخل بسیار امر مهمی بشمار می آید وحمایت از تولید کنندگان و رفع موانع آنان می تواند نقش مهمی در صادرات آن داشته باشد.

وی با بیان اینکه توجه به صادرات غیرنفتی درآمدزایی و پیشبرد در بندرلنگه نیز به سمت توسعه مهم است، گفت: توسعه صادرات غیرنفتی در ایجاد اشتغال این شهرستان می تواند نقشی موثری داشته باشد.

banima.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

منبع: ایرنا
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 23168

به "خبرنگاران مجوز برای سرمایه گذاران حوزه تولید 30 روزه صادر می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مجوز برای سرمایه گذاران حوزه تولید 30 روزه صادر می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید