خبرنگاران واگذاری اینترنت پرسرعت به 62 هزار شهروند تهرانی

به گزارش شیوا مارکت، تهران- خبرنگاران- وزیر ارتباطات در گزارشی به مردم گفت که واگذاری اینترنت خانگی با چهار برابر سرعت در تهران آغاز شده و اکنون 62 هزار مشترک آن را دریافت کرده اند و بقیه مراحل به سرعت در حال انجام است.

خبرنگاران واگذاری اینترنت پرسرعت به 62 هزار شهروند تهرانی

محمدجواد آذری جهرمی روز دوشنبه در صفحه اینستاگرام خود گزارش کاری از فرایند سرعت اینترنت به مردم ارائه کرد. وی گفت: شبکه اینترنت خانگی برابر سرعت با ADSL یا همان شبکه VDSL در تهران با سرعت خوبی در حال نصب است.

وی افزود: امروز بازدیدهای میدانی از مراحل نصب تجهیزات شرکت های مخابرات ایران و شاتل در تهران داشتم و از نزدیک در جریان کار قرار گرفتم. نیاز به هماهنگی بیشتر با شهرداری تهران دارند که فردا برای حل مسائل به شهرداری خواهم رفت تا با مساعدت شهردار تهران، کار سرعت بیشتری بگیرد.

وزیر ارتباطات گفت: اکنون مخابرات ایران برای 248 هزار مشترک ظرفیت دایر کرده که 62 هزار ظرفیت واگذار شده است. البته 150 هزار مشترک مخابرات ایران در تهران درخواست ارتقا داده اند که واگذاری به بقیه هم با سرعت در حال انجام است.

وی اشاره کرد: شرکت شاتل نیز برای 10 هزار مشترک، خدمات پر سرعت جدید دایر کرده که ظرف هفته آینده به مشترکین واگذار می شود.

quiz1.ir: مجله آزمون اول: مجله خبری تحلیل صنایع آموزشی و کارگاهی

منبع: ایرنا
انتشار: 22 آذر 1400 بروزرسانی: 22 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 19034

به "خبرنگاران واگذاری اینترنت پرسرعت به 62 هزار شهروند تهرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران واگذاری اینترنت پرسرعت به 62 هزار شهروند تهرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید