خبرنگاران پرستاران بوشهری خواهان افزایش پرداخت حق کارانه خود شدند

به گزارش شیوا مارکت، بوشهر- خبرنگاران- شماری از پرستاران بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر روز شنبه خواهان تجدید نظر در میزان پرداخت مبلغ کارانه در ایام شیوع ویروس کرونا شدند.

خبرنگاران پرستاران بوشهری خواهان افزایش پرداخت حق کارانه خود شدند

رئیس هیات مدیره نظام پرستاری شهرستان بوشهر گفت: کارانه جدا از اضافه کار و براساس درآمد بیمارستان به پرستاران و پزشکان پرداخت می گردد.

ابراهیم ابراهیمی در گفت وگو با خبرنگاران اضافه نمود: با توجه به اینکه از اسفند سال گذشته تا به امروز بیمارستان شهدای خلیج فارس بعنوان بیمارستان مرجع و به مرکز کرونا تبدیل شده است این بیمارستان درآمد لازم برای پرداخت کارانه را ندارد.

وی بیان نمود: باتوجه به اینکه مشکل کاهش درآمدهای بیمارستانی تنها مختص استان بوشهر نیست به همین دلیل رئیس سازمان برنامه و بودجه اعتباری به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این خصوص اختصاص داد تا بیمارستان ها از این محل کارانه پرستاران و کادر درمان را تا انتها مهر 99 پرداخت و تسویه نمایند.

ابراهیمی اضافه نمود: تا پیش از این شرایط مبلغ کارانه به صورت میانگین حداقل 500 هزارتومان بود اما رقم پرداختی تا انتها خرداد ماه بسیار کم بوده است.

وی یاد آور شد: پرداخت این مبلغ کم باتوجه به سختی کار و شرایط پیش آمده مورد نارضایتی پرستاران بیمارستان شهدای خلیج فارس است.

راه ساری: سئو، طراحی سایت، طراحی و چاپ گرافیکی و دیجیتالی، طراحی پرتال، طراحی قالب وردپرس

منبع: ایرنا
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 26127

به "خبرنگاران پرستاران بوشهری خواهان افزایش پرداخت حق کارانه خود شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پرستاران بوشهری خواهان افزایش پرداخت حق کارانه خود شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید