خودسوزی یک خانم مقابل یکی از واحدهای قضایی تهران

به گزارش شیوا مارکت، یک مقام مطلع در دادگستری تهران درباره خودسوزی یک خانم مقابل یکی از واحدهای قضایی تهران توضیحاتی ارایه داد.

خودسوزی یک خانم مقابل یکی از واحدهای قضایی تهران

به گزارش خبرنگاران به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، یک مقام مطلع در دادگستری تهران با اشاره به خودسوزی یک خانم مراجعه کننده مقابل یکی از واحدهای قضائی تهران در خصوص سابقه پرونده فرد مذکور گفت: این فرد در اسفندماه سال 97 و در حالیکه پوشش نامناسب داشته است، با مامورین نیروی انتظامی درگیر می گردد و به آنها توهین می کند که مستندات لازم در همین رابطه از ناحیه مامورین تهیه و به دادسرای تهران تحویل می گردد. بر همین اساس برای متهم مورد اشاره با عنوان جریحه دار کردن عفت عمومی و توهین به مامورین پرونده قضائی تشکیل شده است که نامبرده از همان زمان تاکنون با صدور قرار تامین آزاد بوده و امروز به دادگاه مراجعه می کند.

این مقام مطلع اضافه کرد: امروز و در هنگام مراجعه فرد مورد اشاره، رئیس دادگاه به واسطه فوت یکی از بستگانش در مرخصی به سر می برده و برای این فرد هیچ اقدام قضائی به عمل نیامده است و مقرر می گردد در وقت دیگری به مرجع قضائی مراجعه نماید که نامبرده پس از خروج از واحد قضائی با بنزینی که از قبل تهیه کرده است، مبادرت به خودسوزی می کند.

وی بلافاصله به بیمارستان منتقل شده است و هم اکنون تحت مراققبت پزشکی است.

لازم به ذکر است تا کنون برای فرد مورد اشاره دادگاهی برگزار نشده و فرد مورد اشاره حکم محکومیت ندارد.

italyro.ir: تور ونیز: تور ونیز ارزان قیمت، تور ونیز ایتالیا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 10202

به "خودسوزی یک خانم مقابل یکی از واحدهای قضایی تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خودسوزی یک خانم مقابل یکی از واحدهای قضایی تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید