دادستان کل آمریکا: از فرمانداران حامی قرنطینه شکایت می کنیم

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، ویلیام بار دادستان کل آمریکا به مناقشه معترضان به قرنطینه و فرمانداران دموکراتی که اصرار به تداوم آن دارند شکل تازه ای بخشید و مدعی شد چنانچه به این نتیجه برسد که اقدام این فرمانداران به نقض آزادی های شهروندی منجر می گردد؛ احتمال موضع گیری علیه آنها وجود خواهد داشت.

دادستان کل آمریکا: از فرمانداران حامی قرنطینه شکایت می کنیم

وی اضافه نمود: به دقت اقدام فرمانداران را رصد می کنیم و به آنها در قبال زیاده روی که می نمایند هشدار می دهیم و چنانچه به این فرایند ادامه دهند، به حمایت از شاکیان برمی خیزیم.

لازم به ذکر است در آمریکا هزاران تن از هواداران دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا خواهان سرانجام قرنطینه و بازگشایی مشاغل هستند. ترامپ نیز که اقتصاد را برگ برنده خود در انتخابات 2020 می داند و از تعطیلی مشاغل راضی نیست، با توئیت های خود آنها را به ادامه اعتراضات خیابانی علیه فرمانداران دموکراتی که تداوم قرنطینه را برای ممانعت از شیوع بیماری ضروری می دانند؛ ترغیب می نماید.

در حال حاضر، آمریکا با 810 هزار نفر مبتلا، آلوده ترین کشور دنیا به لحاظ انتشار ویروس کرونا محسوب می گردد و شمار قربانیان آن به بالغ بر 45 هزار نفر می رسد.

managore.ir: ایستگاه بازی: آشنایی با بازی های کامپیوتری و کنسول های بازی

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 19235

به "دادستان کل آمریکا: از فرمانداران حامی قرنطینه شکایت می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دادستان کل آمریکا: از فرمانداران حامی قرنطینه شکایت می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید