درخواست لغو پروانه حسام نواب صفوی ، پرونده اتوبوس مرگ دردسرساز شد؟

به گزارش شیوا مارکت، حسام نواب صفوی که در حال حاضر وکیل شاکیان در پرونده حادثه اتوبوس دانشگاه علوم تحقیقات است، تایید کرد که درخواست لغو پروانه وکالت وی داده شده است.

درخواست لغو پروانه حسام نواب صفوی ، پرونده اتوبوس مرگ دردسرساز شد؟

فارس نوشت: حسام نواب صفوی با تایید برخی پیگیری ها برای لغو پروانه وکالتش، گفت: با وجود تمامی این مسائل تا آخرین لحظه با خاطیان اتوبوس مرگ واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی خواهم جنگید.

وی افزود: بنده وکیل شاکیان در پرونده اتوبوس واحد علوم و تحقیقات هستم و نمی دانم این دسیسه از سوی کجا بوده اما پیگیر این موضوع هستم و این امر شامل ماده 698 مبنی بر نشر اکاذیب نمی شود.

  • صدور قرار منع تعقیب از سوی دادسرای رسانه

حسام نواب صفوی همچنین خاطرنشان کرد: شکایت سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی از اینجانب و خبرگزاری هایی که لینک اخبار مربوطه را نشر داده بودند، به جرم افترا، نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی در مرحله بازپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه منع تعقیب خورد که با اعتراض مجدد سازمان دانشگاه آزاد همراه شد.

این وکیل تاکید کرد: در دادگاه رسیدگی به پرونده اتوبوس دانشگاه علوم تحقیقات همچنان حاضر خواهم شد و برای برخورد با خاطیان این پرونده، تمام اقدامات لازم را خواهم کرد.

نواب صفوی گفت: قصد ما از پیگیری این پرونده رفع تبعیضات آشکار و برخورد با خاطیانی است که منجر به کشته و مصدوم شدن تعداد زیادی از دانشجویان شده اند.

دادگاه کیفری دو استان تهران (کارکنان دولت) برای 22 متهم پرونده رأی صادر کرده است و بر اساس آن تمام متهمان از جمله پیمانکار و رئیس دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات به حبس تعزیری محکوم شدند.

5 دی ماه سال گذشته یک دستگاه اتوبوس دانشگاه علوم تحقیقات تهران که در حال انتقال دانشجویان بود، دچار واژگونی شد که 10 کشته و 28 مصدوم بر جای گذاشت.

baham1.ir: مجله باهام: با هم سفر کنیم

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 13068

به "درخواست لغو پروانه حسام نواب صفوی ، پرونده اتوبوس مرگ دردسرساز شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست لغو پروانه حسام نواب صفوی ، پرونده اتوبوس مرگ دردسرساز شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید