دفتر نمایندگی دانشگاه پیغام نور در پاکستان تاسیس می گردد

به گزارش شیوا مارکت، رئیس دانشگاه علامه اقبال پاکستان گفت: این دانشگاه برای حضور نمایندگان دانشگاه پیغام نور به لحاظ هزینه های اقتصادی حمایت های لازم را خواهد نمود.

دفتر نمایندگی دانشگاه پیغام نور در پاکستان تاسیس می گردد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران به نقل از دانشگاه پیغام نور، محمد رضا زمانی رئیس دانشگاه پیغام نور امروز 16 مهر ماه 98 در نشست با رئیس دانشگاه علامه اقبال، قائم مقام ریاست دانشگاه پنجاب و نماینده دانشگاه مجازی پاکستان با بیان اینکه دانشگاه پیغام نور نسبت به سال های گذشته از ظرفیت ها و امکانات بسیار خوبی برخوردار شده است؛ گفت: دانشگاه پیغام نور می تواند امکان استفاده از زیر ساخت های الکترونیکی را در آموزش مجازی برای دانشگاه های پاکستان فراهم آورد.

زمانی با اشاره به دیگر زمینه های همکاری بین دانشگاه های پیغام نور و دانشگاه های پاکستان اظهار کرد: این دانشگاه در زمینه تبادل استاد و دانشجو، برگزاری کارگاه های تخصصی و برنامه های مشترک پژوهشی نیز آمادگی همکاری دارد.

ضیاء القیوم رئیس دانشگاه باز علامه اقبال پاکستان نیز ضمن استقبال از همکاری دو جانبه با دانشگاه پیغام نور و پیشنهاد راه اندازی دفاتر نمایندگی توضیح داد: دانشگاه علامه اقبال پاکستان، دانشگاه پیغام نور را به لحاظ هزینه های اقتصادی برای حضور نمایندگان این دانشگاه در کشور پاکستان کاملا حمایت خواهد نمود.

وی ادامه داد: تعامل دو دانشگاه در ارتقاء دو کشور نقش ویژه ای خواهد داشت و این ارتقاء از نظر کشور پاکستان، بسیار ارزشمند خواهد بود.

سلیم مظهر قائم مقام ریاست دانشگاه پنجاب پاکستان نیز با بیان اینکه تمامی تفاهم نامه ها و صحبت های همکاری بین دو دانشگاه باید به مرحله عملیاتی برسد؛ گفت: دانشگاه های پاکستان نیازمند تبادل استاد و اجرای برنامه ها و سمینار های پژوهشی مشترک هستند و آمادگی خود را برای حضور دانشجویان و اساتید دانشگاه پیغام نور برای سمینار های پژوهشی اعلام می نمایند.

وی در خاتمه اعلام کرد: دانشگاه های پاکستان نه تنها در زمینه آموزش مجازی بلکه از همکاری با دانشگاه پیغام نور در دیگر ابعاد و زمینه ها نیز استقبال می نمایند.

baham1.ir: مجله باهام: با هم سفر کنیم

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 11824

به "دفتر نمایندگی دانشگاه پیغام نور در پاکستان تاسیس می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دفتر نمایندگی دانشگاه پیغام نور در پاکستان تاسیس می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید