دهقانی پوده:تحریم وزیر خارجه کشوری که تحت شدیدترین تحریم هاست باعث افتخار اوست

به گزارش شیوا مارکت، دستیار وزیر و مدیرکل خاورمیانه و شمال آفریقای وزارت خارجه بیان کرد: اتفاقا کشوری که از سوی آمریکا تحت شدید ترین تحریم ها قرار گرفته است، برای وزیر خارجه اش نیز باعث افتخار است که تحریم گردد.

دهقانی پوده:تحریم وزیر خارجه کشوری که تحت شدیدترین تحریم هاست باعث افتخار اوست

به گازرش گروه سیاست خارجی خبرنگاران، حمیدرضا دهقانی پوده دستیار وزیر امور خارجه و مدیرکل خاورمیانه و شمال آفریقای وزارت امور خارجه کشورمان در صفحه توئیترش در واکنش به تحریم ظریف از سوی دولت دونالد ترامپ، نوشت: اتفاقا کشوری که از سوی آمریکا تحت شدید ترین تحریم ها واقع شده است، برای وزیر خارجه اش نیز باعث افتخار است که تحریم گردد.

وی اضافه نمود: اکنون که آنها با تحریم دکتر ظریف، نشان مکر و بغض و کینه را به ایشان دادند، بسیار مناسب و لازم است ما همین امروز بالاترین نشان و مدال افتخار را به ایشان بدهیم.

به گزارش فارس، خزانه داری آمریکا بامداد پنج شنبه (به وقت تهران)، نام محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران را در فهرست افراد تحریم شده قرار داد.(بیشتر بخوانید)

ظریف در واکنش به این اقدام در توئیتی نوشت: ایالات متحده می گوید من را به عنوان سخنگوی اصلی ایران در سرتاسر دنیا تحریم نموده است. واقعیت آنقدر دردناک است؟ این تحریم بر من یا خانواده من هیچ اثری ندارد، چراکه من خارج از ایران، هیچ دارایی یا منافعی ندارم. ممنونم که مرا چنین تهدید بزرگی برای اهدافتان می پندارید.

quiz1.ir: مجله آزمون اول: مجله خبری تحلیل صنایع آموزشی و کارگاهی

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 22 آذر 1400 بروزرسانی: 22 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 8430

به "دهقانی پوده:تحریم وزیر خارجه کشوری که تحت شدیدترین تحریم هاست باعث افتخار اوست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دهقانی پوده:تحریم وزیر خارجه کشوری که تحت شدیدترین تحریم هاست باعث افتخار اوست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید