دوست دختر سابقم زنگ زد، با زنم دعوا کردم و او کشته شد!

به گزارش شیوا مارکت، مرد معتاد که 7 ماه پس از مرگ مشکوک نامزدش به قتل وی اعتراف نموده مدعی شد به خاطر یک سوء تفاهم و توهم ناشی از مصرف مواد مخدر دست به این جنایت زده است.

دوست دختر سابقم زنگ زد، با زنم دعوا کردم و او کشته شد!

روزنامه ایران در ادامه نوشت: رسیدگی به این پرونده از اسفند سال گذشته با گزارش مرگ مشکوک زن جوانی به نام ریحانه در یکی از بیمارستان های البرز شروع شد.

مأموران در نخستین آنالیز ها به سراغ نامزد او محسن رفتند که ادعا می کرد ریحانه خودکشی نموده است. مرد جوان گفت: من و ریحانه از 3 ماه قبل نامزد نموده و با هم در یک خانه در عظیمیه کرج زندگی می کردیم شب وقتی از سر کار به خانه برگشتم متوجه شدم او خودکشی نموده است.

اما از آنجا که پزشکان بیمارستان عنوان نموده بودند مرگ زن جوان مشکوک است جسد ریحانه به پزشکی قانونی منتقل شد تا علت دقیق مرگ تعیین گردد.

در ادامه پزشکان پزشکی قانونی اعلام کردند: مرگ زن جوان به خاطر فشار دو دست به ناحیه گردن و شکستگی بخشی از آن ناحیه بوده است که همین نظریه موجب شد تا مأموران شناسایی عامل قتل را در دستور کارشان قرار دهند و محسن به عنوان تنها مظنون پرونده بازداشت شد. وی که همچنان منکر ارتکاب قتل بود پایان در بازپرسی ها لب به اعتراف گگردد و پس از 7 ماه راز قتل زن جوان را فاش کرد.

وی گفت: مدتی قبل از این ماجرا من و ریحانه به خاطر موضوعی به دادسرا رفته بودیم از آنجا که اجازه نمی دهند تلفن همراه به داخل دادسرا ببریم من گوشی تلفنم را به ریحانه دادم تا نگه دارد، اما از شانس بدم همان موقع دوست دختر سابقم تماس گرفته بود همین موضوع باعث شد تا من و ریحانه باهم جر و بحث کنیم و این جدل تا داخل خانه ادامه پیدا کرد و در نهایت از فرط عصبانیت در حالی که ماده مخدر شیشه مصرف نموده بودم، او را خفه کردم بعد با صحنه سازی خواستم طوری وانمود کنم که او خودکشی نموده است. از آنجا که او مدتی قرص های اعصاب مصرف می کرد من قرص ها را به مأموران نشان دادم و گفتم با این قرص ها خودکشی نموده است.

سرهنگ نادربیگی، رئیس پلیس استان البرز با اعلام این خبر گفت: متهم پس از تکمیل پرونده به زندان منتقل خواهد شد تا بزودی محاکمه گردد.

ایستگاه بازی: ایستگاه بازی: آشنایی با بازی های کامپیوتری و کنسول های بازی

منبع: فرارو
انتشار: 20 شهریور 1400 بروزرسانی: 20 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 24360

به "دوست دختر سابقم زنگ زد، با زنم دعوا کردم و او کشته شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوست دختر سابقم زنگ زد، با زنم دعوا کردم و او کشته شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید