رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال: فرهاد مجیدی می خواست برادرش را به تیم امید بیاورد، تصمیمات او بر اساس دانش و تجربه نبود

به گزارش شیوا مارکت، وقتی دیدم در هیچ فضایی نمی توانیم با فرهاد مجیدی برای رسیدن به تصمیم مشترک وارد شویم آقای معینی را به عنوان مشاور به وی معرفی کردم بدون هیچ اجباری. وقتی دیدم آقای معینی را هم قبول ندارد گفتم آقای محصص مشاور شما باشد که در استقلال با شما کار نموده است. مجیدی گفت باعث افتخارم است ولی از آن به عنوان دستاویز استفاده کرد. موضوع معرفی دستیار همین بود نه چیز دیگری.

رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال: فرهاد مجیدی می خواست برادرش را به تیم امید بیاورد، تصمیمات او بر اساس دانش و تجربه نبود

رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال به اظهارات فرهاد مجیدی واکنش نشان داد و گفت: مجیدی می خواست برادرش را به کادر فنی تیم امید بیاورد و این توهینی به جامعه مربیان بود.

به گزارش مهر، اکبر محمدی در واکنش به صحبت های فرهاد مجیدی و دخالت اعضای کمیته فنی در کار وی و پیشنهاد دستیار به سرمربی سابق تیم امید گفت: پیشنهاد فرهاد مجیدی برای مربیگری تیم امید، برادرش فرزاد بود. ما هرکسی را معرفی می کردیم می گفت من قبول ندارم. این برای جامعه مربیگری ما با 35 هزار مربی توهین آمیز بود.

وی ادامه داد: وقتی دیدم در هیچ فضایی نمی توانیم با فرهاد مجیدی برای رسیدن به تصمیم مشترک وارد شویم آقای معینی را به عنوان مشاور به وی معرفی کردم بدون هیچ اجباری. وقتی دیدم آقای معینی را هم قبول ندارد گفتم آقای محصص مشاور شما باشد که در استقلال با شما کار نموده است. مجیدی گفت باعث افتخارم است ولی از آن به عنوان دستاویز استفاده کرد. موضوع معرفی دستیار همین بود نه چیز دیگری.

رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال با بیان اینکه گروه کاری مجیدی بسیار خلوت بود، توضیح داد: مجیدی فقط فرشاد ماجدی را کنارش داشت و حتی مربی بدنساز هم معرفی نکرد. آقای نوشادی و حبیبی را کمیته فنی به مجیدی معرفی کرد. تمام تصمیمات کمیته فنی در راستای حمایت از مجیدی بود.

محمدی در واکنش به این صحبت مجیدی که حمید استیلی در کارش دخالت می نموده است، یادآور شد: آقای مجیدی در مدیریت تمرین و مسابقه تصمیماتی را می گرفت ولی تصمیماتش بر اساس دانش و تجربه نبود!

وی اضافه کرد: مجیدی در یکی از این جلسات می گوید تجربه ای ندارم و به من یاری کنید. کسی که خودش به این موضوع اذعان دارد، فکر می کنید تصمیماتش به تیم یاری می نماید؟

رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال گفت: مجیدی دو روز قبل از بازی ارنج تیم را اعلام می کرد و نصف تیم با این کار از بین می رفت چون بازیکنان خودشان را در ترکیب نمی دیدند.

محمدی تاکید نمود: وقتی مربی، بازیکن را اشتباه صدا می نماید که ناشی از عدم شناختش است شما چه توقعی دارید؟ مقابل ازبکستان فرهاد مجیدی پست بازیکن را نمی شناخت و از استیلی هدایت خواست که این چالش ایجاد شد. در جلسه بررسی خود مجیدی درخواست کرد اگر امکانش هست استیلی جلسه بررسی بگذارد. او موقعی که از طرف بازیکنان مورد سئوال قرار می گرفت جواب فنی نداشت.

تور پاریس: تور پاریس: سفر به نگین شهر ها اروپا و فرانسه

منبع: عصر ایران
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 11789

به "رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال: فرهاد مجیدی می خواست برادرش را به تیم امید بیاورد، تصمیمات او بر اساس دانش و تجربه نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال: فرهاد مجیدی می خواست برادرش را به تیم امید بیاورد، تصمیمات او بر اساس دانش و تجربه نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید