راه اندازی کد دستوری اپراتوری برای موقعیت یابی زائران

به گزارش شیوا مارکت، رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از برقراری کد دستوری USSD اپراتورهای همراه برای آگاهی از وضعیت و موقعیت زائران با یکدیگر و ارسال موقعیت به دوستان خود در راستا اربعین اطلاع داد.

راه اندازی کد دستوری اپراتوری برای موقعیت یابی زائران

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، حسین فلاح جوشقانی معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در بازدید از مرز خسروی گفت: کد دستوریUSSD با شماره گیری #500500 برای آگاهی از وضعیت و موقعیت زائرین با یکدیگر و ارسال موقعیت به دوستان خود به صورت رایگان توسط همه اپراتورها در هر ساعتی از شبانه روز راه اندازی شده است.

وی با اشاره به پوشش ارتباطی در راستا زائرین حسینی اضافه نمود: در راستا جاده اربعین به سمت پایانه مرزی خسروی پوشش آنتن دهی اپراتورها مناسب ارزیابی شد.

شهریار بهنیا مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه نیز در این بازدید گفت: تمامی راستاهای منتهی به شهرهای استان از دو راستا ارتباطی فیبرنوری برخوردار است که با تمهیدات اجرا شده سایت های جدید توسط اپراتورهای اول و دوم در راستا اربعین احداث شده و با ایجاد رومینگ بین اپراتورها در کمربندی قصرشیرین و احداث سایت های پرتابل در راستا اربعین مسائل آنتن دهی نقاط کور رفع شده است.

وی اضافه نمود: در این پایانه شبکه اینترنت بیسیم برقرار شده و شرکت مخابرات منطقه کرمانشاه تعداد 500 خط تلفن ثابت به پایانه مرزی خسروی و ستاد ارتباطات اربعین برای استفاده زائرین اربعین حسینی واگذار می نماید.

براساس این گزارش، حسین فلاح جوشقانی رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و شهریار بهنیا مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه از ستاد ارتباطات اربعین حسینی و خدمات ارتباطی در پایانه مرزی خسروی بازدید کردند.

safariro.ir: سافاری رو: گردش و تفریح در سافاری های جهان

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 11832

به "راه اندازی کد دستوری اپراتوری برای موقعیت یابی زائران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی کد دستوری اپراتوری برای موقعیت یابی زائران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید