رتبه نهم ایران در دنیا از نظر تعداد مشترکان تلفن ثابت

به گزارش شیوا مارکت، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: این شرکت 62 درصد سهم بازار ADSL کشور را در اختیار دارد و از لحاظ تعداد مشترکان تلفن ثابت در دنیا رتبه 9 را کسب کرده ایم.

رتبه نهم ایران در دنیا از نظر تعداد مشترکان تلفن ثابت

به گزارش خبرنگاران، سید مجید صدری اظهار کرد: پارسال طبق اولویت های راهبردی شرکت، دستاوردهای مختلفی در همه بخش ها داشتیم که این اقدامات به تفکیک در چند نوبت ارائه خواهد شد.

وی گفت: در حوزه شبکه مرکز مدیریت عملیات شبکه شرکت مخابرات (NOC مرکزی) راه اندازی شد. در ظرفیت سازی شبکه NGN/IMS نیز دو میلیون افزایش مشترک داشتیم و Edge شبکه IP در 13 منطقه کشور اجرا شد که طی آن ظرفیت شبکه استانی به 24 ترابیت بر ثانیه رسید.

صدری اضافه کرد: توانستیم از توانمندی های تولید داخل در حوزه دسترسی، انتقال و Core بهره مند شویم. همچنین با ارتقای کیفیت شبکه، همه مناطق در بازه معین تحت پوشش قرار گرفتند.

به گفته وی، در بخش فیبر نوری برای دو میلیون مشترک ظرفیت سازی ایجاد شده و رکورد 3200 ترابایت ترافیک روزانه بخش ثابت نیز به ثبت رسیده است. این ها بخشی از دستاوردها در حوزه شبکه است که در سال گذشته به آن دست یافتیم و امسال نیز قدم های مثبت دیگر در این بخش برداشته می شود.

تور فرانسه: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 6396

به "رتبه نهم ایران در دنیا از نظر تعداد مشترکان تلفن ثابت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رتبه نهم ایران در دنیا از نظر تعداد مشترکان تلفن ثابت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید