رقابت های انتخاباتی بایدن با حمله به ترامپ آغاز شد

به گزارش شیوا مارکت، جو بایدن، نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 آمریکا در آغاز رقابت های انتخاباتی خود خواهان وحدت آمریکایی ها شده و ترامپ را آماج حملات لفظی خود قرار داد.

رقابت های انتخاباتی بایدن با حمله به ترامپ آغاز شد

به گزارش، جو بایدن، نامزد حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا در آغاز رقابت های انتخاباتی خود خواستار وحدت آمریکایی ها شده و دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور را آماج حملات لفظی خود قرار داد.

بایدن نامزد برجسته حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا از دیگر نامزد های دموکرات نیز انتقاد نموده و گفت که برای شکست دادن ترامپ در انتخابات سال آینده، فقط خشم کافی نیست.

بایدن که در فیلادلفیا در ایالت پنسلیوانیا سخنرانی می کرد، گفت: بعضی می گویند که دموکرات ها نمی خواهند سخنی درباره وحدت بشنوند. آن ها می گویند که دموکرات ها عصبانی هستند و هر قدر که کارزار شما عصبانی تر باشد شانش بهتری دارید که نامزد حزب دموکرات شوید. من این را قبول ندارم.

معاون سابق رئیس جمهور آمریکا گفت که پیغام وی خطاب به رای دهندگان دموکرات، جمهوریخواه و مستقل است.

حدود 6 هزار نفر در تجمع انتخاباتی بایدن حضور داشتند. 23 نامزد دیگر از حزب دموکرات به رقابت های انتخاباتی پیوسته اند، اما بایدن به نحوی عمل نموده که گویی این نامزد ها رقیب وی نبوده و حریف اصلی وی ترامپ است.

وی در ادامه سخنرانی اش در فیلادلفیا گفت: مردم آمریکا اگر خواستار رئیس جمهور هستند که به اختلافات ما دامن بزند، با مشت گره نموده، دستان بسته و سنگدلی کشور را اداره کند، از مخالفان اهریمن بسازد و نفرت پراکنی کند، به من نیازی ندارد. آن ها رئیس جمهور دونالد ترامپ را دارند.

او در پاسخ به منتقدانی که وعده وی برای همکاری با جمهوریخواستار در صورت راهیابی به کاخ سفید را غیرواقع بینانه خوانده اند، گفت: می خواهم سخنی شجاعانه بگویم. من می دانم چه کاری انجام بدهم که دولت کارآمد باشد. من پیش از این نیز برای ایجاد اجماع و کارآمد کردن دولت کوشش نموده ام.

منبع: ایرنا

quiz1.ir: مجله آزمون اول: مجله خبری تحلیل صنایع آموزشی و کارگاهی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 22 آذر 1400 بروزرسانی: 22 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 6080

به "رقابت های انتخاباتی بایدن با حمله به ترامپ آغاز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رقابت های انتخاباتی بایدن با حمله به ترامپ آغاز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید