روایت شاهد عینی از بازداشت استوکس در فرودگاه لندن

به گزارش شیوا مارکت، استوکس پس از ترک اردوی پرسپولیس مدتی را در شهر دبی سپری کرد و بعد از آن به بهانه نگرانی از ابتلا به ویروس کرونا حاضر به بازگشت به تهران نشد.

روایت شاهد عینی از بازداشت استوکس در فرودگاه لندن

مهاجم ایرلندی تیم فوتبال پرسپولیس در فرودگاه لندن، توسط چند مأمور امنیتی مسلح بازداشت شد.

به گزارش تسنیم و به نقل از نشریه سان، آنتونی استوکس مهاجم 31 ساله تیم فوتبال پرسپولیس که مدتی است این تیم را ترک کرده، در خاتمه پروازی که او را از دبی به انگلیس رسانده بود، در فرودگاه لندن توسط مأموران مسلح از هواپیما خارج و دستگیر شد.

طبق اعلام شاهدان عینی این مهاجم توسط مأموران از هواپیما خارج و بعد از آن دستیگر شده است. قرار بود مهاجم پرسپولیس روز دوشنبه در دادگاه همیلتون شریف اسکاتلند حضور پیدا کند تا در خصوص اتهاماتی که در خصوص تعرض به یک زن به او نسبت داده شده است، توضیح دهد.

یکی از مسافران پرواز جمعه که استوکس در آن بازداشت شد، می گوید: من از کابین خلبان صداهایی شنیدم و بعد به همه ما گفته شد که در صندلی های خود باقی بمانیم تا مأموران یک نفر را در داخل هواپیما دستگیر کنند. آنها از آنتونی استوکس خواستند که با وسایلش به قسمت جلوی هواپیما برود. او را به بیرون از هواپیما بردند. کمی بعد او را در حالی دیدم که یک نفر دیگر هم کنارش ایستاده بود تا چمدان هایش را تحویل بگیرد.

در همین حال سخنگوی پلیس اسکاتلند هم دستگیری استوکس را تأیید کرد و گفت: یک فرد 31 ساله در ارتباط با یک مورد حکم جلب دستگیر شده است.

استوکس پس از ترک اردوی پرسپولیس مدتی را در شهر دبی سپری کرد و بعد از آن به بهانه نگرانی از ابتلا به ویروس کرونا حاضر به بازگشت به تهران نشد.

یکی از مسئولان حوزه رسانه ای و اطلاع رسانی پرسپولیس در این خصوص گفت: استوکس بعد از انجام آخرین بازی اش دیگر به ما ملحق نشد و گفت که در دربی اقامت دارد. او از مربی تیم خواست اجازه دهد دو روز دیگر هم به خاطر خانواده اش در دبی بماند و مربی هم موافقت کرد. منتظرش بودیم که برشود چون خودش قول داده بود که به تمرینات برمی شود. اما او دو هفته است که به تهران برنگشته است. بعد از چند روز هم گفت که نمی تواند برشود چون نگران است به کرونا مبتلا شود.

managore.ir: ایستگاه بازی: آشنایی با بازی های کامپیوتری و کنسول های بازی

منبع: عصر ایران
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 16699

به "روایت شاهد عینی از بازداشت استوکس در فرودگاه لندن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت شاهد عینی از بازداشت استوکس در فرودگاه لندن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید