روحانی: بورس را محکم نگه می داریم

به گزارش شیوا مارکت، روحانی بیان نمود: دولت به عنوان یک سرمایه عظیم، زمین فراوانی در اختیار دارد. مقصود از این دولت، دستگاه اجرایی، نیرو های مسلح و شرکت هاست که زمین های فراوان اضافه ای دارند و می توانند آن را برای مسکن ارزان قیمت در اختیار قرار دهند و قیمت مسکنی که امروز به ناروا به مردم فشار وارد می نماید را بشکند.

روحانی: بورس را محکم نگه می داریم

رییس دولت دوازدهم در جلسه امروز هیات دولت گفت: امکان دیگر دولت، سهام بنگاه های مالی است. یعنی سهام بانک ها، شرکت های دولتی، و شرکت هایی که به نحوی متعلق به نیرو های مسلح است، همه باید بیایند و سهامشان را عرضه نمایند.

روحانی با بیان اینکه ما باید بورس را محکم و مستحکم نگه داریم، اظهارداشت: امروز بزرگترین مسئولیت وزارت اقتصاد در کنار سایر مسئولیت های مهمی که دارد، مساله بورس، تقویت و حفاظت و نگهداری بورس است. سهام باید عرضه گردد و همه دستگاه ها باید سهام جدید را در بورس عرضه نمایند. امروز شرایط خوبی است که هم مردم استفاده نمایند و هم دولت از بنگاه داری فاصله بگیرد.

رییس جمهوری مطرح کرد: سرمایه سومی که دولت دارد، طرح های نیمه تمام است. ما طرح های نیمه تمام فراوانی در سراسر کشور داریم که این ها را نه این دولت و نه دولت بعدی نمی تواند به اتمام برسانند و باید این ها را به مردم واگذار کنیم. ما امکانات لازم را از لحاظ مقرراتی در اختیار گذاشتیم و باز هم اگر ضروری است حاضریم این کار را انجام بدهیم.

وی اضافه کرد: سازمان برنامه و بودجه و همه دستگاه ها و استانداران و وزارت کشور باید یاری نمایند تا طرح های نیمه تمام را با قیمت مناسب یا حتی قیمت مناسب و یا بلاعوض در اختیار مردم و در اختیار کسی که بتواند به ما قول بدهد که در یک زمان مشخصی تکمیل می نماید قرار دهیم چرا که این موضوع باعث اشتغال و هم باعث رونق می گردد.

تور فرانسه: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

منبع: فرارو
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 21027

به "روحانی: بورس را محکم نگه می داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روحانی: بورس را محکم نگه می داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید