رکورد هایی که ترامپ به تنهایی جابجا کرد

به گزارش شیوا مارکت، آنالیز کارنامه 4 ساله ریاست جمهوری دونالد ترامپ، حکایت از برخورداری از چندین شاخصه منفی همزمان نسبت به سلف های او دارد.

رکورد هایی که ترامپ به تنهایی جابجا کرد

دونالد ترامپ را بی شک باید یکی از عجیب ترین روسای جمهور نه تنها تاریخ آمریکا بلکه دنیا دانست.

رئیس جمهور فعلی آمریکا که برخلاف باورش این روز ها باید به فکر بستن چمدان هایش برای ترک کاخ سفید باشد، به عادت های رفتاری عجیب و اقدامات خارج از عرف سیاسی شهره است. همچنین ترامپ را باید صاحب رکورد های بی سابقه در میان سلف های خود دانست.

نزدیک به یک هفته از انتخابات آمریکا می گذرد، جو بایدن با کسب یک پیروزی قاطع در آرا الکترال و مردمی، کلید دار بعدی کاخ سفید شد، آنهم در حالیکه ترامپ ناباورانه بر طبل تقلب در انتخابات می کوبد و قصد ندارد میدان را به حریفش واگذار کند، غافل از اینکه برای چنین تشکیک های خیلی دیر شده است. او هرچند دیگر نمی تواند بهار آینده را در کاخ سفید بگذراند، حائز رکورد های بی سابقه شده، آنهم در مواردی که هیچ رئیس جمهوری در آمریکا تا به امروز همزمان پیروز به کسب آن ها نشده است.

در کارنامه ریاست جمهوری ترامپ که به زودی بسته خواهد شد، رسوایی استیضاح اوایل سال جاری بیش از هر چیز منفی دیگری به چشم می آید. او را باید تنها رئیس جمهور تاریخ آمریکا دانست که در 4 سال ریاست جمهوری خود هم استیضاح شد، هم تک دوره ای و هم اقبالی در رای های مردمی نداشت. در تاریخ مدرن آمریکا هیچ رئیس جمهوری نتوانسته همزمان این چند شاخصه منفی را در کارنامه خود به ثبت برساند.

هر چند ترامپ این روز ها از ناکامی سنگین خود برای ماندن در کاخ سفید بشدت سرخورده است، اما به هر حال او اکنون از این نظر رکوردشکن روسای جمهور تاریخ آمریکاست و می تواند از این منظر به خود ببالد. ، باشگاه خبرنگاران

راه ساری: سئو، طراحی سایت، طراحی و چاپ گرافیکی و دیجیتالی، طراحی پرتال، طراحی قالب وردپرس

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 20 شهریور 1400 بروزرسانی: 20 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 25101

به "رکورد هایی که ترامپ به تنهایی جابجا کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رکورد هایی که ترامپ به تنهایی جابجا کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید