زاکانی: شهرداری تهران به تنهایی از پس مسائل مرکز برنمی آید ، 14 میلیون نفر در مرکز حضور دارند

به گزارش شیوا مارکت، شهردار تهران گفت: انباشت مسائل تهران به دست شهرداری تنها برداشت نخواهد شد و همه دستگاهها باید پای کار مرکز و حل معضلات آن بیایند.

زاکانی: شهرداری تهران به تنهایی از پس مسائل مرکز برنمی آید ، 14 میلیون نفر در مرکز حضور دارند

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی خبرنگاران، برنامه نظارت ستادی علیرضا زاکانی اشهردار تهران امروز پنجشنبه سیزده آبان ماه امسال در منطقه 14 برگزار گشت.

این برنامه شامل بازدید از منطقه، ملاقات با خانواده شهدا و ملاقات با نخبگان، ملاقات مردمی و سخنرانی و با حضور دکتر زاکانی شهردار تهران و معاونین وی برگزار گشت.

زاکانی اظهار کرد: منطقه 14 دارالمومنین مرکز است و من هم مدتی از عمرم را و به ویژه در دوره تحصیل در این منطقه سپری نموده ام.

وی توضیح داد: آنچه که امروز احتیاج جامعه ما است حرکت در راستای تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی و اقدام عملی در این راستا است.

شهردار تهران یادآور شد: امروز 2 و ماه و 2 روز است که ما توفیق داریم که در خدمت مردم تهران باشیم و کارهایمان را باید در عملکردی شفاف برای تهرانی مطلوب معین و اجرا کنیم.

زاکانی تاکید نمود: انباشت مسائل تهران به دست شهرداری تنها برداشت نخواهد شد و همه دستگاهها باید پای کار مرکز و برطرف مسائل آن بیایند.

وی افزود: حدود 14 میلیون نفر در شهر تهران حضور دارند و در رفت و آمد هستند و از این میان بیش از 9 میلیون نفر سکونت دارند و مابقی روزانه برای کار در این شهر در تردد هستند.

شهردار تهران گفت: شهر تهران به تعبیر رهبر معظم انقلاب یک کشور است و کسانی که قابلیت و قدرت ایجاد تحول در مرکز را دارند مردم هستند و باید برای ایجاد تغییر و تحول در شهر از همه ابزارها و امکانات موجود استفاده کنیم.

وی افزود: شهرداری تهران قصد دارد در صندلی یک نهاد خدمتگزار تمام مسئولیتهای خود را بپذیرد و با در پیش گرفتن یک مدیریت واحد، خدمات مناسبی را به مردم ارائه دهد.

شهردار تهران تاکید نمود: از جمله وجوه مغفول مانده در دوره گذشته، جنبه های نرم افزاری مرتبط با شهر تهران است و با بهره مندی از این ابزار سعی داریم که شرایط روحی شهر را هم مدنظر قرار بدهیم.

زاکانی گفت: بکادگیری و بهره مندی از ظرفیت نخبگان هم در برنامه اای شهرداری تهران قرار گرفته است و باید به سمت مسیری حرکت کنیم که اداره محلات به وسیله نخبگان انجام گردد و شهرداری در خدمت محلات و نخبگان مرکز قرار بگیرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 آذر 1400 بروزرسانی: 21 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 29707

به "زاکانی: شهرداری تهران به تنهایی از پس مسائل مرکز برنمی آید ، 14 میلیون نفر در مرکز حضور دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زاکانی: شهرداری تهران به تنهایی از پس مسائل مرکز برنمی آید ، 14 میلیون نفر در مرکز حضور دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید