ستاری: هم انگیزه و توانایی داریم و هم استرس کرونا، بدنساز تیم بین بازیکنان و مربیان تفرقه انداخت

به گزارش شیوا مارکت، محمد ستاری، مدافع تیم فوتبال پیکان می گوید با اینکه انگیزه بالایی برای شروع لیگ دارند، اما از طرفی بابت کرونا دچار نگرانی و استرس هستند.

ستاری: هم انگیزه و توانایی داریم و هم استرس کرونا، بدنساز تیم بین بازیکنان و مربیان تفرقه انداخت

محمد ستاری، مدافع چپ تیم پیکان درباره شروع تمرینات پیکان و شرایط موجود به خبرنگار ورزشی خبرنگاران گفت: در تعطیلی بیش از دو ماهه تمرینات گروهی، بیشتر بازیکنان تمرینات اختصاصی انجام دادند و من هم به صورت منظم تمرین کردم. شرایط خوبی در انتظار پیکان است، چون تمام تیم با انگیزه هستند و توانایی های بازیکنان تیم بالاست و به دلیل یکسری مسائل و بدشانسی نتایج مناسبی نگرفتیم، اما مسلماً در ادامه مسابقات پیروز خواهیم شد.

وی با اشاره به شروع تمرینات لیگ گفت: از روز شنبه تمرینات ما شروع شده و خوشبختانه نتایج تست کرونای همه اعضای تیم منفی بوده است و می توانیم با خیال راحت تمام تمرینات بدنی و تاکتیکی را انجام دهیم. البته از آنجا که تست چند بازیکن تیم های دیگر مثبت شده، استرس داریم کسی ناقل باشد و به ما هم سرایت کند.

مدافع تیم فوتبال پیکان گفت: تعطیلی فوتبال خوشایند منِ بازیکن و جامعه نیست، اما باید حدبیشتر تمهیدات اندیشیده شود تا مربیان، بازیکنان و سایر عوامل تیم ها به ویروس کرونا مبتلا نشوند. من الان چون در عضویت پیکان هستم، می بینم تمام اعضا با چه وسواسی مراقب خودشان هستند و این امیدوارکننده است.

ستاری گفت: جا دارد از تلاش بی وقفه آقای گرشاسبی، مدیرعامل باشگاه برای حل مسائل تیم قدردانی کنم. آقای ویسی هم به تیم انگیزه می دهد تا گذشته را فراموش کنیم. از آقای فرکی هم که خیلی برای مان زحمت کشید، تشکر می کنم. جای افسوس دارد که در تیم ما به بدنساز بی علمی اعتماد شد که در تیم میان کادر و حتی بازیکنان تفرقه انداخت، وگرنه پیکان پتانسیل بالایی داشت.

kheimehnews.ir: خیمه نیوز، با مجله اخبار شامگاهی خیمه نیوز همراه شوید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 20265

به "ستاری: هم انگیزه و توانایی داریم و هم استرس کرونا، بدنساز تیم بین بازیکنان و مربیان تفرقه انداخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاری: هم انگیزه و توانایی داریم و هم استرس کرونا، بدنساز تیم بین بازیکنان و مربیان تفرقه انداخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید