سوغاتی کنایه آمیز یک نماینده مجلس برای روحانی؛ واکنش آشنا ، جزئیات یک مناظره توییتری

به گزارش شیوا مارکت، مشاور رئیس جمهور در پاسخ به بعضی انتقادها در پیامی توییتری نوشت: دولت تدبیر و امید به بیش از 11.514 روستا آب پایدار رسانده است.

سوغاتی کنایه آمیز یک نماینده مجلس برای روحانی؛ واکنش آشنا ، جزئیات یک مناظره توییتری

به گزارش خبرنگاران، مجتبی رضاخواه نماینده مجلس در حساب کاربری اش در توییتر نوشت: یک سوغاتی برای رئیس جمهور. مردم جنوب بلوچستان مشکل جدی در آب شرب دارند. نه اینکه آب نباشد؛ مدیریت منابع آب نیست به طوری که بیابان سیراب است! از منطقه دشتیاری برای رئیس جمهور یک بطری آب سوغات می بریم؛ آب هوتک که مردم می خورند! امید که رئیس جمهور تا صبح آدینه سوغاتی را دریافت نمایند.

حسام الدین آشنا مشاور رئیس جمهور پس از این توییت نماینده مجلس در حساب کاربری شخصی اش در توییتر و در پاسخ به مجتبی رضاخواه نماینده مجلس که از آبرسانی به بلوچستان انتقاد نموده بود نوشت: از ابتدای دولت یازدهم تا انتها سال گذشته به 7/7 میلیون نفر در 11.514 روستا آب پایدار رسانده شد.

وی با بیان اینکه در امسال، تا انتها هفته دولت به 404 روستا با جمعیت 299.600 نفر آبرسانی شده است، بیان نمود: تا قبل از دولت یازدهم به 1.200 روستا و 900.000 نفر آبرسانی پایدار اجرا شده بود.

مجلس در کنار دولت خواهد بود

لازم به ذکر است مجتبی رضاخواه نماینده مردم تهران پیش از این با انتقاد از نحوه آبرسانی به استان سیستان و بلوچستان گفته بود: مردم جنوب سیستان و بلوچستان مشکل جدی در آب آشامیدنی دارند نه اینکه آب نباشد بلکه مدیریت منابع آب نیست بطوریکه بیابان سیراب است.

این نماینده مجلس پس از توضیحات آشنا گفت: منکر کوشش های این دولت و اسلافش نیستیم، ولی همچنان آب آشامیدنی معضل جدی بخش هایی از سیستان و بلوچستان است. تامین ضروریات زندگی مردم هم وظیفه حاکمیت است که بنده و شما جزئی از آن هستیم.

وی تأکید کرد: مطمئن باشید مجلس در یکسال به جامانده عمر دولت، برای حل مسائل مردم در کنار دولت است.

تور فرانسه: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 22922

به "سوغاتی کنایه آمیز یک نماینده مجلس برای روحانی؛ واکنش آشنا ، جزئیات یک مناظره توییتری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سوغاتی کنایه آمیز یک نماینده مجلس برای روحانی؛ واکنش آشنا ، جزئیات یک مناظره توییتری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید