سوپر اپلیکیشن اسنپ در محدودیت های کرونایی چگونه فعالیت می نماید

به گزارش شیوا مارکت، با اعلام محدودیت های جامع کرونایی در شهرهای مختلف بسیاری از مردم نگران انجام کارهای روزمره خود هستند، اما در این شرایط هم سوپراپ اسنپ با راهکار های متنوع درکنار شماست تا بتوانید آسان و سریع کارها را از راه دور انجام دهید.

سوپر اپلیکیشن اسنپ در محدودیت های کرونایی چگونه فعالیت می نماید

بسیاری از مردم مجبور هستند برای انجام کارهای روزمره از خانه خارج شوند؛ رفتن به محل کار، خریدهای سوپرمارکتی، ویزیت دکتر، ارسال بسته، خرید خورد و خوراک همه و همه می تواند دلایلی باشد که افراد زیادی در شهر تردد نمایند اما برای انجام تمام این کارها می توان روی اسنپ حساب کرد.

24 ساعته اسنپ بگیرید!

همان طور که ایرج حریرچی معاون کل وزیر بهداشت، در خبرها گفت محدودیت تردد در شهرهای قرمز از ساعت 9 شب تا 4 صبح برقرار است. اما در این فاصله اگر کار ضروری برایتان پیش آمد می توانید در هر ساعت از شبانه روز با اسنپ درخواست خودرو دهید.

به خاطر داشته باشید که همزمان با شیوع کرونا اسنپ در راستای مسئولیت های اجتماعی خود، همکاری با وزارت بهداشت را برای شناسایی و غیرفعال کردن موقتی رانندگانی که تست کرونای آنها مثبت می گردد شروع کرد و این پایش مستمر سلامت رانندگان همچنان ادامه دارد بنابراین می توانید با اطمینان از سرویس درخواست خودرو اسنپ بهره ببرید.

در ضمن از قلم نیاندازید که استفاده از ماسک در سفرهای اسنپی الزامی است و توصیه می گردد با باز نگه داشتن پنجره در حین سفر از گردش هوای خودرو اطمینان حاصل کنید.

همچنین در زمان اجرایی شدن محدودیت ها برای ارسال بسته یا مرسولات هم می توانید مانند سابق از اسنپ باکس بهره ببرید.

خرید آنلاین سوپرمارکتی و غذا با اسنپ

طبق اعلام ستاد ملی کرونا در شهرهای قرمز رستوران ها به صورت بیرون بر باز هستند، بنابراین برای سفارش غذا کافی است در سوپراپلیکیشن اسنپ به سراغ سرویس غذا بروید.

همچنین برای خریدهای سوپرمارکتی، میوه و سبزی، نان و شیرینی هم می توانید از اسنپ بهره ببرید. با توجه به افزایش احتیاج مردم به خرید آنلاین در این شرایط، اسنپ تصمیم گرفت خدمات سوپرمارکتی را در شهرهای مختلف گسترش دهد.

در حال حاضر امکان خرید آنلاین از سوپرمارکت در سوپراپلیکیشن اسنپ، برای ساکنان شهرهای تهران، کرج مشهد، شیراز، اصفهان، تبریز، اهواز و قم فعال است. همچنین امکان خرید از هایپرمارکت ها در حال حاضر در تهران، کرج، اصفهان و قم فراهم است.

مشاوره کرونا از خانه!

علایم بسیار متفاوت ویروس کرونا باعث شده که نگرانی های بسیاری در خصوص سلامتی برای افراد ایجاد گردد. همین امر می تواند به افزایش مراجعه حضوری مردم به مراکز درمانی منجر گردد که خود عاملی برای گسترش بیماری است. اما در این شرایط هم می توانید از راهکار مشاوره آنلاین پزشکی اسنپ بهره ببرید. با اسنپ بهترین پزشکان متخصص و روانشناسان در تمام ساعات شبانه روز آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

برای استفاده از این سرویس کافی است در همان اپلیکیشن اسنپ سرویس پزشک و مشاور را انتخاب کنید.

همچنین در حال حاضر امکان استفاده از تست کرونا و خدمات پزشکی در منزل هم برای شهرهای کرج، قم، مشهد، همدان، اصفهان و شیراز هم وجود دارد.

با استفاده از این سرویس می توانید بدون حضور در آزمایشگاه ها و مراکز درمانی از شرایط سلامتی خود اطمینان حاصل کنید.

در نهایت از قلم نیاندازید که کاهش رفت وآمدهای غیرضروری می تواند تا حد زیادی در جلوگیری از گسترش بیماری موثر باشد و سوپراپلیکیشن اسنپ در دوران محدودیت های جامع هم در این راستا در کنار شماست.

سافاری رو: سافاری رو: گردش و تفریح در سافاری های جهان

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 10 شهریور 1400 بروزرسانی: 10 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 25617

به "سوپر اپلیکیشن اسنپ در محدودیت های کرونایی چگونه فعالیت می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سوپر اپلیکیشن اسنپ در محدودیت های کرونایی چگونه فعالیت می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید