شناسایی 2000 ملک واگذار شده در شهرداری

به گزارش شیوا مارکت، معاون نظارت شورای شهر تهران از قرائت گزارش شناسایی و بازپس گیری املاک شهرداری در شورای شهر خبرداد.

شناسایی 2000 ملک واگذار شده در شهرداری

افشین حبیب زاده در گفت وگو با خبرنگاران، در مورد آخرین وضعیت باز پس گیری املاک شهرداری تهران که حق بهره برداری از آنها به افراد غیر سپرده شده است، گفت: در ابتدای شروع بکار شورای شهر پنجم، در مصوبه ای به شهرداری تهران ابلاغ کردیم که در مورد املاکی که به دیگران واگذار نموده است، گزارشی ارائه کند.

وی با بیان اینکه در آنالیز های اولیه معین شد که بدون رعایت ضوابط بهره برداری ، صدها ملک با ارزش در مناطق مختلف به افراد غیر سپرده شده است اضافه کرد: سازمان املاک شهرداری تهران مامور شد تا گزارشی از وضعیت املاکی که حق بهره برداری از آنها به افراد غیر سپره شده است، تهیه کند.

معاون نظارت شورای شهر تهران با بیان اینکه براساس آخرین آنالیز های صورت گرفته توسط شهرداری تهران تاکنون حدود 2000 ملک شناسایی شده که حق بهره برداری از آن به افراد غیر سپرده شده است، گفت: براساس مصوبه شورای شهر، سازمان املاک باید تمام املاکی را که به طرق مختلف به افراد غیر واگذارشده، شناسایی کند و به صحن آورده و برای همه آنها از شورا مجوز واگذاری بگیرد.

وی اضافه کرد: در مورد تعداد احکام صادره برای باز پس گیری املاک واگذار شده، عدد دقیقی ندارم اما از سازمان املاک درخواست کردیم گزارشی دقیقی را در مورد شناسایی و بازپس گیری املاک واگذاری شده، در صحن شورا ارائه دهد.

انتهای یام

managore.ir: ایستگاه بازی: آشنایی با بازی های کامپیوتری و کنسول های بازی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 1832

به "شناسایی 2000 ملک واگذار شده در شهرداری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شناسایی 2000 ملک واگذار شده در شهرداری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید